Příspěvky uživatele - 16.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jmelí, 7.1.2013
Tipuju že to je jedle, to je u nás běžně vidět, kolikrát je ve smrkovém lese ojedinělá jedle na vrcholku zarostlá jmelím. Daniel
Jmelí, 7.1.2013
Ještě jednou děkuji, Přiznám se že nevěřil, je ale vidět že to je ojedinělý výskyt, že je takové slabší. U nás přirozeně roste ochmet 2km od naší obce, jmelí jedlové to dokonce rostlo i u nás v parku jen 200m od našeho domu, pak jmelí borové... celý příspěvek >
Jmelí, 6.1.2013
No tak to jste mě dostal pane Josef. Moc děkuji za foto, mohu se zeptat kde to je? Docela se mi chce se tam jet podívat.
Jmelí, 6.1.2013
Děkuji, Problém je že se to všude píše ale já prolezl lesy se jmelím borovým a na smrku tam nikde nebylo. U nás na hradecku se dokonce vyskytuje jmelí jedlové i borové v jednom místě a přesto tam na smrku neroste a už vůbec ne na modřínech. Četl... celý příspěvek >
Jmelí, 5.1.2013
Na smrku?  Zajímám se o jmelí 22 let ale vživotě jsem jmelí na smrku neviděl. Nebyla to náhodou jedle.
Jmelí, 5.1.2013
Uplynuly 3 roky a jabloně stále prosperují i se jmelím, máme doma 80 druhů jablek na 4 jabloních. sklidil jsem minimálně 300kg jablek a tak 20 kg jmelí. Jmelí si teda rekuluju tak aby bylo zdálky vidět a na bujné jabloni která roste vedle kompostu a... celý příspěvek >
Hibernal, 1.11.2012
Zdravím do diskuse o Hibernalu, je to moje nejoblíbenější odrůda vůbec. Co se týče vína, tak jsou z této odrůdy opravdu špičková, myslím, že tato odrůda má u nás velkou budoucnost. Já v HK ji mám 4 rok (asi jen 10 hlav), ale... celý příspěvek >
Jak zbavit trávník plevele?, 27.8.2012
Dnes jsme se dozvěděli, že správný název není KOSTŘAVA, ale LIPNICE roční.
Jak zbavit trávník plevele?, 24.8.2012
že je to kostřava nám řekli v prodejně zahrada. je to polehavá rostlina která se rychle rozrostla na cca 200 m2 a udusila trávník. Takže nám doporučili vzít motyky a celou plochu sundat o cca 10 cm, postříkat roundapem, dovézt si novou hlínu a... celý příspěvek >
Jak zbavit trávník plevele?, 22.8.2012
koupili jsme letos na jaře travní semeno, bohužel v něm byla i kostřava, může nám někdo poradit jak se jí zbavit, moc děkujeme. 
Modrá skalice ano či ne?, 11.7.2012
Dobrý den. Letos už mi to nedalo a začal jsem pátrat o levnějším způsobu údržby bazénu, než jsou "zázračné" tablety, savo... Ročně jsem utratil cca 2.000,- a výsledek nevalný. 0Na snížení Ph používám kyselinu chlorovodíkovou a na udržení chlóru,... celý příspěvek >
Moruše - pěstování, 26.6.2012
Dobrý den, já mám morušovník asi 12 let, teprve asi 3 poslední roky plodí. Když kvete (?) a nastanou přízemní mrazíky, tak je po úrodě. Letos mrazíky přišly po odkvětu a máme moruší, že nevíme co s nimi. Mám druh se světlejšími morušemi (růžové... celý příspěvek >
Upevnění truhlíků na parapetu, 1.6.2012
jde :)
Upevnění truhlíků na parapetu, 5.2.2012 Obsahuje fotku
elegantni reseni i zkrz polystyrenovou fasadu... existuji kombinovane srouby/ vruty s prerusenym tepelnym mostem...
Opory pro růže, 14.11.2011 Obsahuje fotku
kované...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika