Příspěvky uživatele - 213.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lis na ovoce, 24.9.2015
Toto je vhodné pouze na rybíz a ne na jablka.Jediný problem je kdo bude u kliky
Čerpadlo Sigma nefunguje, 14.9.2015
Sací potrubí jak vidím z fota je PPR 32mm to má vnítní průměr 22mm, nejde mě do hlavy že to předtím fungovalo.SVA potřebuje na sání 5/4' což je 32mm vnitřní.Počet stupňů má vliv na výtlak.Už se mě stalo při repasi tohoto čerpadla že při použití... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
Když se to zaleje do tý zátky tak tam voda stojí?A po spuštění čerpadla udělá ta voda co?Ta zátka opravdu těsní?
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
To by snad poznal, jestli to zalejval do tý zazátkovaný trubky.
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
Pokud saje jako vysavač tak je asi opravdu jen špatně zavodněné.
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
Jedná se o SVA 32,koupil bych nové.Ty oběžná kola pokud nejsou odřená tak se moc neopotřebují.Já jsem se setkal spíš s vyžranými články.Při sestavování jsou tam desetinové vůle a pokud jsou větší tak to nesaje.Opravené jednostupňové čerpadlo nikdy... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Aby jste zavodnil čerpadlo tak musíte zavodňovat výtlakem, přisávací ventil povolit a až bude vytékat z něj voda tak je čerpadlo zavodněný, ale pozor jde to velmi pomalu.Pak sundáte tu zátku a zavodníte potrubí a zároveň zjistíte zda drží koš.Jinak... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Proč je na ssacím potrubí zpětná klapka?Jak to čerpadlo zavodňujete?S tou vejvrtkou co je na vstupu to nemůže ani pořádně jít.
Jak sušit rajčata na sluunci, 11.8.2015
Proč mě některá rajčata při sušení na slunci černají?
Jak vyskoušet funkci pískové filtrace, 4.8.2015
Pokud se manometr při vypnutí vrací na nulu tak zkuste nastavit polohu ''obtok,, to by měl být nižší tlak.
Jak provést proplach pískové filtrace, 25.7.2015
Při tom proplachování musí filtrací projít alespoň 100l vody.Používám k tomu sud a následně po usazení tou vodou zaleju trávník.Na manometru musí být vidět po propláchnutí pokles tlaku.
Šedobílý povlak na okurkách, 7.7.2015
Navšem je padlí které se normálně objevuje až koncem srpna.Mám ho na kopru, petržely.A na čem není tak to má spálené listy.Asi se bude muset stínit i to co je na záhoně.
Zakalena voda v bazenu, 2.7.2015
Savo není žádný vločkovač pouze deinfekce!
Zakalena voda v bazenu, 1.7.2015
Kal odsávám pouze hadicí, žádnej vysavač nepotřebuju.Pokud napouštím vodu z nepoužívaného vývodu tak snad teče kalná chvilku a ne na celý bazen.
Zakalena voda v bazenu, 1.7.2015
nachlorováno máte, hlavní je odstranit kal který jak píšete tam po ránu je usazený.To znamená hadicí odsát pryč, dopustit čistou vodu, až to bude čistý tak třeba to Savo.Hlavně koukat jakou vodu napouštím.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika