Příspěvky uživatele - 213.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílý "sníh" na listech buksusu, 17.5.2015
Dnes jsem to taky zjistil, je to nějaký druh mšic, když to oklepete na podložku zjistíte nějaký potvory s dosti velkými křídly.To bílý je zřejmě nějaký výtrus.Asi to chce hadici a dát jim masáž.Dnes jsem to nějak nestih.
Mravenci na ovocných stromech, 12.5.2015
A co mravenci ve skleníku?Jak jim zabránit aby roznesly mšice na papriky.Nejdřív jsou vidět na paprikách jednotlivý mravenci a do deseti dnů jsou vidět i mšice.
Strata vody v saní, 10.5.2015
Nedostává se zpětně ten tlak 6bar do čerpadla a tím pádem i do sání tam tlačí na sací koš a tím dochází k úniku, čerpadlo má již sníženou sací schopnost a je problém.Jinak toto čerpadlo je samonasávací, pokud nesaje na hranici 8-9m.
Napojení čerpadla na elektriku, 10.5.2015
Nejlépe ve studni provést spojku tzv gelovou.Sice to ztěžuje výměnu čerpadla ale je to spolehlivý než jakékoliv napojování.Nebo kabel od čerpadla protahnout chraničkou do stodoly je-li to někde vedle.
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 18.4.2015
Nejlepší je aby Vám to někdo jednou ukázal, není to věda ale chceto vidět.
Jak nalákat slunéčka?, 17.4.2015
On je totiž problém ten že čekat až se sluníčka nebo škvoři namnoží aby likvidovaly mšice tak už mšice napáchají nevratné škody.V USA si koupíte krabičku sluníček ty vypustíte na růže a máte vystaráno-u nás Pirimor atd.Jinak škvoři snad otvory... celý příspěvek >
Jak ošetřit řez - vosk nebo balzám?, 15.4.2015
Po zkušenostech používám bílou fermežovou barvu ale hlavně nožem zahladit ránu ale je to vidět z dálky, to mě ale nevadí.
Nesmrtelná myš v izolačním polystyrenu, 14.4.2015
Nalíčil jsem v dřevníku plastovou past na myši-past zmizela, druhý den klasickou pružinovou-taky zmizela.Už se to někomu stalo?
Teplota v skleniku, 30.3.2015
A co teplota půdy ta je taky důležitá.
Drt se zadradního drtiče, 29.3.2015
Ale např.drcená kůra z lesních stromů zlikviduje např.astry, cinie, tulipány a jiné květiny-vyzkoušeno.
Komposter z pletiva, 28.3.2015
Z pletivem mám dobré zkušenosti na rozdíl od různých ohrádek jak ze dřeva či plechu.No a plastový kompostér to je dokonalý konzervátor veškerého odpadu.
Jak odehnat kočky, 16.3.2015
Pokusit se kočku chytit pak ji vykoupat v sudu a už se nikdy nevrátí.
Vyhřívání výsevů papriky, 15.3.2015
Mám dojem že když papriky po vzejití nedám do kelímků ale volně do truhlíků že jsou ty rostlinky o něco lepší.Zkouším to teprve druhý rok.Máte někdo podobnou zkušenost?
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 28.2.2015
A co přípravky obsahující látku mancozeb kdy je použít?
Volně rostoucí živý plot - výška 3-4 m, 1.2.2015
Pokud nechcete mít problém se sousedy tak živý plot výšky 4m musí být od hranice pozemku vzdálen aspoň ty 4m.Podívejte se do Obč.zákoníku jak je to doporučováno, zvláště jedná li se o vaši severní a sousedovu jižní stranu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika