Příspěvky uživatele - 213.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je s rajčaty?, 26.4.2014
Občas se to stává u rostlinek pěstovaných v bytě.Holt ozonvá díra je svinstvo.
Výsev kořenových zelenin, 12.4.2014
V loni a letos opět mě nevzešla petržel.Pokaždé zasety dva druhy a nic.Nevím čím to může být.Jednou jsem měl vlastní semínka a i když bylá stará několik let tak klíčivost byla stopro.V loni jsem zasadil tři kořeny petržele na semeno z Teska a všechny... celý příspěvek >
Co je jabloni?, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Viz foto.
Poznej ptáka 1, 8.4.2014
Jsou velice plaché, možná zahnízdí v té stodole je tam klid.
Poznej ptáka 1, 7.4.2014
Asi orážely při tahu.
Poznej ptáka 1, 6.4.2014 Obsahuje fotku
Poznej ptáka 2
Čím zlikvidovat řepku?, 4.4.2014
Co sečením se řepka nezlikviduje?
Problém se základy pro skleník, 4.4.2014
A uprostřed stejným způsobem uličku a ve vstupu nebude schod.
Problém se základy pro skleník, 3.4.2014
A kde vychází a zapadá slunce?
Kysané zelí, 1.4.2014
Zelí v hodné k nakládání je zelí kruhárenské a žádným jiným ho nenahradíte: Koupí se na podzim a to chce přímo od pěstitele nebo vlastní produkci: Obchodníci prodají cokoliv.
Růžová školka, 27.3.2014
Jaký je rozdíl mezi Pávovím a normálním šípkem.Na obyčejný šípek se taky může očkovat?
Hlína z cukrovaru Litovel, 5.3.2014
Z cukrovaru jsou dva produkty, šáma což je hnojivo a potom kal z kalových polí krerý je z praní řepy nebo-li velmi jemná zem z polí kde řepa vyrostla.
Výběr čerpadla, 3.3.2014
To že vydrželo povrchové čerpadlo ve studni 17 let je úspěch.Jinak jste si vybral dobře ale do studny to vhodné moc není.Proč zavrhujete ponorné čerpadlo?
Vadí tůje hrušni, 27.2.2014
Hlavně aby v okolí nebyly jalovce.Na vzrůst sice taky nemaj vliv ale na rez hrušňovou už jo.
Nedaří se výsev čehokoliv v pařeništi, 20.2.2014
Po zkušenostech salát za oknem nepěstuj, důvody jsou zde popsány.První salát vždy koupím.Ostatní sadbu vyjma paprik jen ze skleníku.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika