Příspěvky uživatele - 213.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Většina rad je k ničemu, problém je v tom že drť z jablek a šťáva nesmí příjít do styku se železem, zinkem.Všechny použité časti musí být z nerezu nebo ze dřeva, ještě tak možná drtící trny z hliníkuZkuste si ukrojit plátek jablka železným nožem a... celý příspěvek >
Hniloba jablek ontario, 2.10.2014
Mám Ontario desítku let, monilii nikdy netrpělo.V posledních letech jsou napadena všechna jablka.Je něco v ovzduší nebo se nějak mění podnebí-asi teplo.Ontaria už mě nikdy nevydrží do dubna kdy byla nejlepší.V únoru či březnu se objeví skládková... celý příspěvek >
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Vrtulí na maltu? Rozmixujete-li jablka na kaši nejde to vylisovat, to je pouze na kvas.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 1.10.2014
Rozemlít na mlýnku na maso, rozstrouhat na robotu.
Přezimování cibulovin v nádobě, 17.9.2014
Např.tulipány jedině do volné půdy, ani ty propagované košíčky nejsou dobrý.Po odkvětu nechat řádně zaschnout a pak tahat ze země.
Hoblinkový ocet, 16.9.2014
Zajímalo by mne zda existuje bílý ocet který se používal na nakládání zeleniny a byl 10%.Bílí vinný ocet vhodný na saláty toho se nabízí spoustu.
Uskladnění křenu, 13.9.2014
Na délku kořene uříznu plastovou lahev zaleji vodou a postavím do spíže a občas vyměnit vodu.Takto vydrží dva měsíce pak ztrácí na síle a začne růst.Jinak přes zimu v písku takto vydrží opravdu dlouho.
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 10.9.2014
Loni byla na kapustě ještě v listopadu a letos prostě hrůza.Přští rok zkusím vysadit lilík mochyňovitý jehož šťáva molici udajně hubí.
"Dženzgrív"? James Grieve, 26.7.2014
Zadejte do googlu James Griev a dozvíte se všechno.
Brouci na kopru, 26.7.2014
Nezaznamenal jsem že by tyto brouci škodily, horší jsou mšice a stříkat kopr to se mě nechce.Letos mě ho uplně zdecimovaly.
Tester na vázaný chlor, 25.6.2014
K testování vázaneho chloru je tableta s označením DPD 3 která je v novém testeru ale jako náhradní ji ji většina prodejců nemá.Většinou se to pozná čichem, voda je velmi cítit clorem, viz jiná diskuse.
Plzáci, 18.5.2014
Co mám odzkoušeno tak kočky na zahradě spolehlivě vyhubí sýkorky a jiné ptáky.
Plzáci, 17.5.2014
Kosáci žerou jen ty malinký, a to když maj mladý.
Co dělat se dvěma hektary louky a traktorem?, 15.5.2014
A co hlavně hlídat a hlídat i když dnes se krade i seno.
Sekačka pro babičku, 27.4.2014
To babička nemá nikoho kdo by posekal zahradu, ať radši upeče štrůdl.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika