Příspěvky uživatele - 213.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace cerpadla Sigma, 24.6.2015
Toto čerpaddlo je dobré ale pro váš učel absolutně nevhodné, proč si nevezmete fekál?
Boční sestřih thůjí, 24.6.2015
Pokud dojde u thují k vyholování uvnitř tak s bočním střihem opatrně, to co je vyholený už nikdy neobroste.Pokud je řez radikální tak na jaře, poud tvarujete tak v letě.Jeden druh řez vůbec nesnáší, pokud jde o Smaragdy tak ty snesou moc.
Napadené jehličnany - co to je a co s tím?, 17.6.2015
Ve svém okolí vidím takto napadené jehličnany hlavně smrčky.Některé mají ze dvou třeti pryč jehličí, skoro jako to bývalo v Krušných h.
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 16.6.2015
Mám tento hrnec ale bez minutky což je jediný jeho nedostatek, když jsem ho pořizoval tak z minutkou ještě nebyly.Vyzkoušel jsem zavařovat vším možným a toto je jediná volba.Trouba žádná sláva náročný na energii.A dyž mám 2-3skleničky tak... celý příspěvek >
Problém s vodárnou, 15.6.2015
Prověřte zda není ucpaný přívod do tlakového spínače.Jinak z níčím nehejbejte.
Čerpadlo ke studni, 14.6.2015
Benzinové nenasaje z 10m.Nejlepší je říci hasičům.
Pivní past a pes, 11.6.2015
To je třeba vyzkoušet, někteří psi pivo pijou.
Schůdky do bazénu, 10.6.2015
Jakou barvou ošetřit schůdky se začínající korozí?
Obaleč švestkový - 1. generace, 2.6.2015
Co je to za hodnotu v tom grafu SETxxx°C?
Jaké vybrat čerpadlo, 26.5.2015
Pokud chcete rozebírací system tak SVA se na to moc nehodí.Chce to přenosné tlakové ponorné čerpadlo, jen si vybrat.
Jaké vybrat čerpadlo, 25.5.2015
Ale to musí být tlaková kalovka a ne s výtlakem nějakých 5 nebo 10m.
Kdy ořezat vlašský ořech, 24.5.2015
Na veřejném pozemku před mým pozemkem vyrostl ořešák který má od země rozvětvení-v podstatě tři kmeny.Jsou na něm vynikající ořechy ale bude se muset nějak zredukovat.A proto jsem se ptal jako na pařez ale vždy jen ten jeden kmen.
Kdy ořezat vlašský ořech, 24.5.2015
A kdy je vhodná doba na zmlazení tzv. na pařez?
Kadeřavost broskvoní - vše co potřebujete vědět, 21.5.2015
Jedna z metod by byla poručit dešti větru neboť teploty -15°c a +22°c tuto chorobu spolehlivě likvidují.
Strata vody v saní, 18.5.2015
Proč tam nedáte čerpadlo s mechanickou ucpávkou ta naopak potřebuje aby na ní byl tlak.Co se týká koše tak nejleší co jsem viděl tak byl z bývalé NDR, plastový se skleněnou koulí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika