Příspěvky uživatele - 114.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej do benzinu pro pilu, 9.10.2013
Manuál k tomu nebyl a koupíte to v husce nebo stihlce, jinak na netu.
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 9.10.2013
Wilkipedie... Kromě květů je celá rostlina jedovatá, hlavně kůra. Různé zprávy ale tvrdí, že semena a mladé lusky se po tepelné upravě dají jíst, protože se jedovaté látky teplem rozkládají. Když rostlinu sežerou koně, objevuje se u nich... celý příspěvek >
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 3.10.2013
Tak divil jsem se, ale je to benzínem, když jsem řezal a namíchal tentokrát ve správném poměru, tak jsem dolíval benzín z jiného kanystru, asi čtvrt roku starý benzín a když po chvíli přišel do hlavy, tak to takhle blblo. V servisu vyměnil benzín a... celý příspěvek >
Sparovani zahradniho krbu, 1.10.2013
vysokopevnostní zdící malta, má větší nároky na pevnost, používá se i na zdění krbů, komínů... mají to ve většině stavebnin nebo objednají
Pila na řezání dřeva v balíku, 27.9.2013
tak balíky můžete řezat čímkoliv, uvažoval bych i zpět o elektrické.
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 27.9.2013
hm, doufám,že to nebude nic vážného, nepomohla ani nová svíčka... každopádně to nechám na servis
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 24.9.2013 Obsahuje fotku
Zdravím mechaniky na pily, prosím o radu, u HQ 455e se při přidání plynu naplno motor začne dusit a zpomalovat až chcípne, před tím jsem řezal normálně a toto se stalo zničeho nic, kromě toho, že jsem řezal s benzínem s větším obsahem oleje, ale... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 24.9.2013 Obsahuje fotku
zdravím, jakou máte zkušenost s tímto míchadlem? Beru v potaz 1:50 Je určeno skutečně na namíchání jednoho litru? Mně to totiž nevychází... na jeden litr by měla být 20cítka injekční stříkačka, že... a do té rysky bych jich musel nalít tak tři,... celý příspěvek >
Problém pri rezaný dreva, 24.9.2013
Ono to může být i řetězam naopak
Vysíření sklepa, 24.9.2013
zavařeniny tam můžete nechat, po dni, dvou větrání to vyčichne, jinak samozřejmě potraviny jako brambory, jablka ven...
Problém pri rezaný dreva, 24.9.2013
Ono to může být i velkým množstvím oleje v benzínu, že v nízkých otáčkách to jede, ale jakmile přidá na plného, otevře se vzduch a přidá palivo, tak to zpomaluje až zastaví.Je řetěz stále ostrý a jde rukou pootočit na liště?Máte tlustý řetěz na... celý příspěvek >
Ochrana před vosami, sršni, 23.9.2013
zavěsit petky s trochou piva a ony se po napití utopí
Udírnu nelze vytopit, 23.9.2013
tady není problém čím udit, ale jak vytopit udírnu a proč kouří... tak hodinu možná dvě bych dřevem fofroval a nechal otevřený popelník, jestli se uďák nevytopí, ještě zatopit v krbu u stěny uďáku.Je tam moc cihel, které se muzí zahřát, až pak... celý příspěvek >
Udírnu nelze vytopit, 18.9.2013
Zdravím,80 st. je ideální stav, sice krátkodobě by bylo vhodno i najet na 90 st.,ale udí se 80 a 70 st.celsia.Zkuste nahřát i krb, cihly jsou studené a krbem pomůžete celý masív prohřát.Když dřevo čoudí, tak má málo vzduchu nebo spíše je mokré, je... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 3.9.2013
jsem dojat, děkujiněkomu se možná rozsvítí a to jsem nezmiňoval, že některé uhlí je radioaktivní, ale o tom až v další diskuzi a další pětiletce
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika