Příspěvky uživatele - 114.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké kalové čerpadlo?, 29.1.2013
výkonu nevěřím a než mě začnete kamenovat, tak jen podotknu, že z vlastní zkušenosti... ale podle parametrů bych koupil toto než ty dva předchozí... kupoval jsem totiž kdfučko na 3 fáze a má výkon 1300l/min a je to stroj asi 50 kg a tenhle drobek se... celý příspěvek >
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 29.1.2013
vari může na cesty?
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 28.1.2013
podle mne se papriky vytahují za světlem, ne?Takže když je málo světla... pepriky při zasazení do skleníku sadím jako rajčata... spodní lístky odlomím a zasadím co nejhlouběji se stonkem, který pak vyráží kořeny a má bohatší koř.systém.
Jaké kalové čerpadlo?, 28.1.2013
tak jak jsem psal, v alko nemám důvěru, možná se spravaili, ale dělali neopravitelné věci... a zhruba co jsem se díval je i dražší
Jaké kalové čerpadlo?, 27.1.2013
ono by bylo vhodno napsat naco a jak často pojede a výška dopravované tekutiny a tak... ale co se týče značky, tak bych šel do einhel
Tlačenka z králíka, 26.1.2013
otec dělá sulc, koleno a radky, česnek a koření jako pepř, sůl,majoránka, do takové polévky obere uvařeného králíka, vše nakrájí na kostičky nebo natrhá a dává do plastových střev na tlačenku nebo do mísy, ale v té to nejde otáčet jako ve vacích,... celý příspěvek >
Sadba křenu, 17.1.2013
asi jak bylo psáno, křenu je všude dost, jen hledat po škarpách, mám ho v zahradě a měli jsme ho tolik, že jsme byli z něho nešťastní, i slupky a okrovky v kompostu se ujaly, ale je fakt že mizí, každý rok se nakládá zelí nebo k ovaru a zahrada... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 17.1.2013
Malé zdroje znečišťování čl.5.3 je o jedech které doprovází hoření
Popel na zahradu?, 13.1.2013
o spalování a škodlivosti je toho fůra na netu např: Kotle malých výkonů na pevná paliva Základy spalování Všechna přírodní paliva z biomasy obsahují těžké kovy v určitém stupni (nejvýznamnější jsou Cu, Pb, Cd, Hg). Těžké kovy zůstávají v... celý příspěvek >
Listy ořešáku do kompostu?, 12.1.2013
hojte pěstitelé, na zahradě mám ořešák i dva velké duby a několik starých jabloní, švestek a hrušek, listí sbírám sekačkou, takže to mám namixované a po přehnití plním hlínu do truhlíků s květinama, nikdy si nestěžovaly.Někdy do kompostu přihodím... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 12.1.2013
zdravím, popel ze spáleného dřeva je nejlepší hnojivo, to je stará věc, ale co bude za popel z koksu nebo uhlí? Bojím se síry a dalších věcí jako těžkých kovů a toxických látek při nedokonalém spalování, protože kdo zaručí doma nejlepší spalování,... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 8.1.2013
jen co nasněží, tak se ukážou, mají co sbírat
Krmítko pro ptáky v zahradě, 8.1.2013
mluvíme o dvou pytlích na brambory nebo sáčcích?
Kolik střívka na klobásy, 7.1.2013
tak kup pár metrů navíc 4 kačky za metr) nebo kup pár papírových střev na salám a zbytek dej do něj, ale udí se déle...
Nevím jak na ovocné stromky, 7.1.2013
Pozvi nějakého kámoše, co má taky zahradu a na pohled pěknou a ať se ti na stromky podívá a prořeže a poradí co a jak, než se pustíš sám do díla a špatně uřezanou větev už nevrátíš.Popř.někoho z prodeje stromlů, co se tím živí.Ony nemusí plodit i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika