Příspěvky uživatele - 114.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompostér, 1.4.2013
zdravím, my máme na zahradě stočený dopravníkový pás a sešroubovaný šrouby s velkýma podložkama, proti zborcení pásu než se naplní, tak je uvnitř i vně několik párů trubek zaražených do země těsně u pásu a spojených dráty k sobě.Dávejte další... celý příspěvek >
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 31.3.2013
díky moc, viděl jsem to na vyhledávači, ale bez popisku a nebyl jsem si jist a vůbec do které strany se ubírá, tak moc díky Tonda
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 28.3.2013
zdravím, nám se moc pěkně osvědčilo dát velkého plyšáka k fence mamince, když jsme štěně brali a pořádně jsme ji s plyšákem vymydlili-můžete plyšáka nechat u feny na noc, plyšák načichne a štěně u něho pěkně spalo.Dokonce hledalo cicík, byl to... celý příspěvek >
Okurky do skelníku, 28.3.2013
zdravíčko, máte zkušenost se sázením venkovních odrůd do skleníku? Sev.morava. Nebude jim teplo nebo nechat přes okno vyrůst ven?
Kapři u dna, 26.3.2013
zdravím, zkuste jim dát pod hladinu třeba kořeny stromů, rádi si vybírají skrýše a překážky, kde se cítí bezpečněji.Taky teplota hraje roli, rádi se vyhřívají pod hladinou, počkejte na jaro a uvidíte.
Účinnost domácí vodárny, 24.3.2013
máte vodárnu s vakem nebo bez? Pokud chcete více vody, musíte natlakovat více vzduchu. Pokud se snižuje množství vody mezi sepnutím pumpy, je na vině většinou menší množství vzduchu. U vakových utíká přes ventilek nebo je diravý vak, u... celý příspěvek >
Udirna s grilem v jednom, 21.3.2013
zdravím, když sjedete kurzorem dolů, tak je tady 50 témat o grilování a uzení a o stavbách takových zařízení asi 10 témat, jen číst. Dvířka na udírnu se dělají dřevěná a když tam budete dělat oheň,tak aby byla vyndávací. Délka trubky k udírně bývá... celý příspěvek >
Redeni slepicince pro pouziti na list, 18.3.2013
a jak chcete aplikovat naředěné slepičince na list?je to s kousky hmoty a rozprašovač se zanese, není jednodužší jen na zálivku?
Je vhodne nekolik let stare seno z dlouhe travy jako mulc na zahon?, 12.3.2013
záleží jak bylo seno skladováno a za jakých podmínek, semena mohou i po deseti letech znova pustit, další věc je že semena budou vydrolená na dně seníku a pošlapáním a natřesením by jste je mohli ve větší míře v seníku zanechat.Tonda
Čím natřít nový skleník, 10.3.2013
byl tady dotaz na polykarbonát, odpovídám až teď, nevšiml jsem si ho... polykarbonát jsem vrtal o půl milimetru větším vrtákem a šrouby s velkýma půlkulatýma hlavama.Prodejce polykarbonátu mi řekl, že kvůli roztažnosti ho musím přišroubovat co cca 30... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 16.2.2013
ano, můžete
Šampion a Rubín, 7.2.2013
380 m.n.m.a taky nepostřikujeme, ale některé odrůdy mají strupovitost, ale pokud to jde, tak žijeme bez chemie.Spartany a Rubíny strupovitost nemají, zatím..
Olej, 4.2.2013
jak bylo psáno... otáčky kolem 10 tis.potřebují kvalitní olej což 2T není, takhle jsem si odbil Jonsered vyžínač a mot.pila ani nemluvě... myslím otáčkama, věřím,že kdo ho používá, tak je otázka času kdy se sekne
Problém se zelím, 4.2.2013
horní vrstvu shrnout a vyhodit, napěchovat a dolít převařenou vodou.popř osolenou-nemusí být...,nahoře mám prkno a zatížené žulovým kamenem... zelí musí být pod vodou
Mikrovlnka, 29.1.2013
asi tak... po 15ti letém bádání jsem přišel na to, že mikrovlnka se otáčí svévolným směrem
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika