Příspěvky uživatele - 114.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocné stromy - co s tím?, 24.4.2013
v pohodě...99% všech chorob to má, takže už můžeš vstoupit
Můžu zasadit "obyčejné" brambory, ne sadbové?, 21.4.2013
zdravím, sadí se jakékoliv brambory, doporučuji je rozpůlit, aby na každé půlce bylo stejné množství klíčků, takže i podélně, příčně,křížem... jak vyjde
Popel na zahradu?, 18.4.2013
už jsem i dával dávno odkazy, jen číst, takže znova... najděte si popel
Popel na zahradu?, 18.4.2013
při spalování vznikají různé sajrajty, které vyletí komínem, pokud pec začne vyhasínat nebo nedokonale spaluje, teplota se sníží a sajrajt zůstává v popelu a nízký tah potažmo teplota sajrajt nevynese komínem - viz. publikace "Postupy správného... celý příspěvek >
Čerpadlo vs. vodárna vs. automat, 15.4.2013
nechci odrazovat, ale poloviční náklady v tomhle případě znamenají dvojnásobné náklady při opravě...
Prosím poraďte jaké čerpadlo do studny...?, 15.4.2013
zdravím, ponorka se zahradní hadicí by bylo nejlevnější, ale zároveň nejotravnější, při mytí auta pokaždé zapnout a vypnout, když potřebujete vodu.Dobrá domácí vodárna se zásobníkem je dobré řešení, ale pokud ji můžete mít někde pod střechou, pokud... celý příspěvek >
Čerpadlo vs. vodárna vs. automat, 15.4.2013
zdravím, kolísání tlaku na postříkání zahrady nebo použití wapky nemá vliv, dá se i nastavit jinak než z výroby, bývá např.tlak sepnutí a vypnutí nastaven někde mezi 2,5 bar až 3,5 bar.Na vapku doporučuji použití filtru, pokud berete vodu z dešťové... celý příspěvek >
Ostřička řetězu nebo pilník, 12.4.2013
zdar Tomáši, pilu zapíchneš v lese do vysokého pařezu zkrs, prostě jako by jsi ho prostřelil..pozor na kopanec zpět... a pila ti drží proti pohybu v ose lišty, přebrousíš zuby a řetěz pootočíš rukou a zabrzdíš brzdou, když se řetěz točí když děláš... celý příspěvek >
Žížaly v trávníku - zelená terasa, 11.4.2013
Domácí žížaly, to mě pobavilo... ale rozumím, musíte někam do zahrady a pár jich narýt a pohodit do vašeho trávníku, pár se jich tam namnoží, ostatní přilezou samy, pokud nebude zrovna hnojeno chemií.
Motorovy olej Bobor, 8.4.2013
v pátém příspěvku je odkaz na značení olejů, předpoklad,že když se pisatel na něco ptá, tak odkaz alespoň otevře a hned na první stránce je popis olejů podle značení, který je na zimu, léto a teploty.Ale k původnímu dotazu pisatele... nemám
Darling po zime ide na sucho, 8.4.2013
používáte to jen přes letní sezonu? A máte to na zahradě, trochu to popište.
Darling po zime ide na sucho, 7.4.2013
zdravím, černé trubky je nutno pořádně dotáhnout, pokud tečou, je to tvrdé a po čase přitáhnout, takže čerpadlo přisává vzduch.Pokud je tam AL-KO, tak pochybuji, že ho někdo opraví, když jsem kupoval vodárnu, byl jsem před al-kem varován, nejde... celý příspěvek >
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 5.4.2013
Ještě dotaz, využíváte možnost regulace mazání dle druhu oleje? Když je tužší nebo bio, v zimě, v létě, letní,zimní motorový?Jakou metodou určíte, jestli dost maže po zregulování, jen tak na podložku podle odstřiku z řetězu?
Co mohu nebo nemohu sázet po česneku?, 5.4.2013
Tak jsem chytřejší, když budu sadit vedle, mám dělat velkou mezeru? Mají choroby šanci dostat se větrem, takže lépe na opačné straně zahrady? My ho sadili hned vedle. Díky za př.reakce.
Výsadba třešně do kompostu, 1.4.2013
jestli máte možnost, zajeďte si do lesa a do pár kýblů nebo pytlů si dovezte i bez vozíku nějakou hrabanku z listnatého lesa.Za balenou tak ušetříte a v mnoha případech budete mít i kvalitnější substrát než jen rašelinu a drcenou kůru.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika