Příspěvky uživatele - 166.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 25.8.2012
Po vybudování městské čističky, město dokonce dotovalo přepojení septiku do kanalizace. Čehož jsem využil. Septik jsem precizně vyčistil a nechal si jej odborníkem celý vylepit nějakým PVC. Také připojení svodu dešťové vody ze střechy nebyl problém.... celý příspěvek >
Aka je to burina?, 7.8.2012 Obsahuje fotku
Hezký den všem, nevíte prosím, co toto je za potvoru? Boxuji se s ní tak 30 let, skopávám před květem a pak vyleze, kde ji vůbec nečekám.   I.
Okurkové rozjímání, 6.8.2012
Pane Vysloužile, pěkná reminiscence. Asi budu kárán, že sem lezu, ale u mě vůně octa evokuje talíř s dobrou domácí jitrničkou, případně tlačenkou, hromadou cibule a ten nezbytný ocet. Ale abych nebyl od věci, co myslíte, gurmáni, nepřidat k tomu octu... celý příspěvek >
Zelená renglóda a Ontário, 25.7.2012
Pane Petře, kdysi jsem ji měl, ale odešla. Už dávno po ní pasu. Kde jste ji sehnal?    I.
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 24.7.2012
Díky Konvalinko, ale buďto máte malou dlaň, nebo ty mnou vzpomínané hniličky byly menší. Usušené byly tak 3 - 4 cm velké.   I.
Savo, 24.7.2012
Na to Vám spolehlivě neodpovím, ale třeba se ozvou jiní. Savo dávám preventivně po napuštění bazénu, pak dávám chlorové tablety triplex. Pak Savo přidávám jenom minimálně, když se mně přestane líbit voda. Ono bude hodně záležet na velikosti... celý příspěvek >
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 24.7.2012
Konvalinko, nedělejste si násilí. Je to už přes 50 let a já si houby pamatuju, jak vypadala.  Ale ty sušené mám v paměti dodnes. I.
Savo, 24.7.2012
Pokud si koupíte Savo (do studní a bazénů) je tam návod. Dává se preventivní zvýšená dávka, pak se doplňuje.   I.
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 24.7.2012
Také nevím, jestli je to ona, my jsme plodům říkali hniličky. Vynikající byla sušená. Tehdy nebyly vymoženosti jako teď, matka je sušila celé v troubě. Téměř neznatelně zkaramelizovala, byla měkká, úplně nepřesušená. A v zimě, nebyla větší... celý příspěvek >
Pařeník z betonu, 24.7.2012
Můj otec byl zámecký, později družstevní zahradník. V zahradě byla betonová pařeniště, šířka na pařeništní okno cca 150 cm, délka 10 - 15 m. Hloubku nevím, jde-li Vám o nezámrznou hloubku, poradil by stavař. S tím betonovým dnem si nejsem tak jistý,... celý příspěvek >
Žaluzie, 22.7.2012
Na pergole mám žaluzii z tenkých bambusových stébel. I když ji mám většinou před povětrnostními vlivy staženou, přece jenom je postižená a špinavá. Máte někdo radu, co s tím? Díky   I.
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 22.7.2012
Ještě bych Mirka doplnil, že ani mandelinky nět. Ovšem na vykopávání brambor už mám objednané potapěče.   I.
Mravenci, 21.7.2012
Zajímavý nápad. Stříkal jste jenom jednou? I.
Rozmarýn - moje poznatky, 18.7.2012
Tento recept jsem někde viděl nebo četl: špíz, jenom místo napichovací jehly použít větvičku rozmarýnu. Kdykoliv si na to vzpomenu, tečou mně sliny. Bohužel tu větvičku nemám. Pokus o pěstování skončil nezdarem.  I.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 17.7.2012
Není to recept, ale odkazn na macerát.     I.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika