Příspěvky uživatele - 166.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvka, 11.6.2012
S pěstováním bych se vůbec netrápil. Z fota je zřejmé, že se jedná o odlomek z keře a moc bych se divil, kdyby z ní někdy něco bylo. Já jsem se pokoušel o rozmnožení kamčatské boruvky zakořenováním podobného odlomku, hřížením a pod., naprosto... celý příspěvek >
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 10.6.2012
Příspěvek je zřejmě reakcí na výše položený dotaz pana Mirka a zájem jiných přispěvovatelů. Reagoval jsem jeho použitím proti kadeřavosti broskvoní. Jestli se nemýlím, jde o nový přípravek a na zkušenosti s použitím na zeleninu si asi chvilku budeme... celý příspěvek >
Salat, 10.6.2012
Salát není na skladování. Prostě jej postupně odebírejte. Maximálně na 12 - 24 hod. odřezanou hlávku dejte do mělké mísy s vodou, kořenovou částí dospodu, do chladna a tmy.    I.
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 9.6.2012
Teda Mirku, začínám Vás vážně podezřívat, že sem vstupujete  proto, abyste nás, zírající, iritoval svými výpěstky. Kdy jste sel okurky, jsou z venku nebo z pod střechy, tentýž dotaz k rajčátku, je v hrnku, tedy nejspíš ho máte doma? Ta první... celý příspěvek >
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 9.6.2012
A to je slovo do pranice. Jaké máte zkušenosti s expirací přípravku? Agrobio většinou uvádí 2 roky.   I. Příspěvek patří k radosti Mr Biga o 10ti letém vystarání se.
Bílé okraje u listů okurek, 8.6.2012
U okurek tento problém nemám, nýbrž u paprik. Osobně si myslím, že jde o popálení od slunce, ale možná se pletu. Zse se to zvetí.   I.
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 8.6.2012
Pane Mirku, promiňte, nechce se mi složitě hledat, Polygram nebo Polyram?
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 8.6.2012
Asi to schytám, co sem lezu, když by příspěvek patřil jinam, ale odpovídám na dotaz. Zázrak Kocide jsem letos použil na kadeřavost broskvoní - Champion, Kocide, Syllit. A kadeřavost se už rozjíždí, i když to zatím není taková hrůza. Jinak na... celý příspěvek >
Napadení listů, 8.6.2012
Mravenci jsou téměř neklamným znamením, že tam mšice budou. Poznáte to také, jestli se listy nelesknou od medovice. Kromě postřiku by mohl pomoci lepový pás na kmen, ale musí být velice těsný, aby ve škvírkách kůry nemohli podlézat. Já letos testuji,... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 2.6.2012
Milá Lenčo, nejsem sám, na tomto fóru je nás víc, kteří pěstování rajčat ve skleníku opustili. Já osobně jsem zkoušel Bejbino, Tornádo. Výsledek: díky pravidelné péči - zálivce, rostliny hnaly do hmoty až 2 m, ale plodů bylo tak do klobouku. Rozhodně... celý příspěvek >
Černání a vadnutí listů, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Neumím vkládat více fotografií a proto přikládám ještě lepší foto vrcholového výhonku.  I.
Černání a vadnutí listů, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Vážený Pane Josefe a Václave, díky za vaši reakci a zájem pomoci. Bohužel na doplňující informace nebudu moci odpovědět. Hrušeň jsem koupil ze zahradnictví Na Zázvorce - Semilsko (někde jinde na tomto fóru je dost hanili, ale zjistil jsem to až po... celý příspěvek >
Černání a vadnutí listů, 31.5.2012 Obsahuje fotku
Znovu se vracím k tématu. Dříve jsem měl podobné problémy na dospělých hrušních, ale nebylo to až tak hrozné. Teď se mně objevilo černání lístků na jaře vysazené sloupovité hrušni a jsem nešťastný. Přikládám foto, je dost nekvalitní, ale spěchám.... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 30.5.2012
Pod rajčata a papriky dávám pár kuliček granulovaného kravského hnoje a letos jsem přidal dle jakési receptářové rady trochu vajčných skořápek. Na výsledek si musím počkat. Ale ke kroucení listů. Dle mého ryze soukromého laického názoru (spíše je... celý příspěvek >
Ochrana rajcin a paprik proti plesni, 30.5.2012
Tak nevím, na příbalovém letáku k Acrobatu je u rajčat uvedena OL 21 dnů.  I.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika