Příspěvky uživatele - 166.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt - co to je?, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Prosím, a tomuto je co?   I.
Rozlámaná koruna angrestu, 22.6.2012
Ano, toto beru. Zlatý fík (jižní cíp Moravy) jsme otrhali včera bez vady. Jiný keřík, odrůdu neznám, postupně obíráme také. Nejsem příznivcem chemie, ale 2 postřiky Discusem znamenají 2 dcl postřiku v době, kdy se plůdky teprve rodí. Pokud pan Palo... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Manželka ví, jak se to jmenuje, já tomu říkám prostředníček jistého politika. I.
Rozlámaná koruna angrestu, 22.6.2012
Pane Palo, velice rád bych reagoval, ale pokud mne někdo poučuje, abych si ve slovníku našel velmi a všude frekventované slovo rezistentní, vzdávám to.    I.
Rozlámaná koruna angrestu, 21.6.2012
Souhlasím s PP a vůbec bych nezatracoval nerezistetní odrůdy. Mám 2 stromečky angreštu, před kavětem a po odkvětu stříkám Discusem a pak dle potřeby neškodným Bioolem. Plody bez problémů. Nechci tady rozvíjet diskusi, už to tu bylo zřejmě někde... celý příspěvek >
Opadávání listů broskvoní, 20.6.2012
Tož ale chlapci a děvčata, už dlouho mě to pálí na jazyku: naši stařečci znali na jaro na stromy Arborol (jestli se nepletu), na vinohrad jíchu - vápno s modrou skalicí + možná Metation. My dnes máme doma sklady jedů, na škrobáka, co má fifák nahoru,... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 20.6.2012
Jmenovče, stačí pod "krucánkem", někdo řeže níž a používá jej jako náhradu česneku v kuchyni. Ale šťastní lidi, vy máte česnek? My jsme na podzim vysadili 5 kg a jestli sklidíme 2 kg, tak budeme výskat radostí.   I.
Gril z 50l expanzomatu, 18.6.2012
Když kritizovat, tak prosím: co ty odrabané schody za grilem? Ale ghril dobrý.  I.
Jak sklidit první plody rajčat co nejdříve, 18.6.2012
Trošku se přidám k Radoušovým pokusům. Mám nevytápěný skleník "prdítko" 2,5 x 3,6 m. Kdysi jsem koketoval s nápadem, zjevně ne vlasním, ve skleníku udělat ještě pařeniště (Radouš jámu) s překrytím nějakými vyřazenými okny a do pařeniště okapový svod,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 18.6.2012
Jenom malá poznámka: jak jsem si ve svých podkladech znovu ověřil, Aztec byl v devadesátých letech v malém balení i pro zahrádkáře, používal jsem jej, ale jak fungoval, to si teď už opravdu nepamatuji.   I.
Vydatné deště, 13.6.2012
Nepíšete proti čemu jste stříkal, dle Mospilanu usuzuji, jak my moraváci říkáme, že proti žůželi a tam já držím zásadu, že to musí dostat mezi oči. Osobně si myslím, že dvouhodinový odstup stačí, aby si ty oči už neprotřeli. Je to můj... celý příspěvek >
Vydatné deště, 13.6.2012
Koncem týdne pro změnu slibují hice a to budou mít plísně pré. Podělte se prosím, co a čím se chystáte zasáhnout. Event. návaznost na předchozí postřiky.   I.
Vydatné deště, 13.6.2012
Tak jsem se po zahradě projel na gumovém člunu.    I.
Copak těm paprikám asi je?, 12.6.2012
Bože, já nevím. proč když něco napíšu, vždycky dostanu za uši. Asi budu retardovaný. Jednalo se o papriky. A skořápky jsem dával jak pod papriky tak i rajčata.    I.
Copak těm paprikám asi je?, 12.6.2012
Už jsem to tu někde poznamenal, v Receptáři nebo Loskutákovi byla rada, při výsadbě dát pod kořeny skořápky vajec, údajně z 15ti pod rostlinu. To bych musel mít doma velkokapacitní drůběžárnu nebo nějakou zpracovatelnu vajec. Nicméně jsem nějaké... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika