Příspěvky uživatele - 166.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střihání ostružiníku, 9.7.2012
Také nepatřím k odborníkům. 2 - 3 m šlahouny zakracuji už teď na výšku cca 1 m. Zapojuji se proto, že když jsem hledal informace o řezu ostružin, sekal jsem se s doporučením řezu na podzim. A jak popsal Mr Big, odplozené ven, budoucí zakrátit. Tyto... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 8.7.2012
Jestli nemáte pravdu oba, jenom se pohybujete v různých "termitech"? Od výsevu do sklizeně 118 dnů.  Od výsadby sazenice, které předchází výsev u mě např. kolem 10. března po výsadbu kolem zmrzlých t.j. 55 + 2 měsice, jsme na těch 120... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 8.7.2012
Omlouvám se, že sem vkládám poněkud nepatřičný dotaz, ale nechtěl jsem zakládat nové vlákno. Jíte meruňková jádra? Až dopodud byla jejich konzumace vylučována, ale nedávno jsem četl zdravotnický článek, že tak do 15 ks/den jsou naopak prospěšná. Tak... celý příspěvek >
Ryngle - kvete, ale neplodí, 6.7.2012
Jsem téhož názoru, ale proč si nevšímá trnek?   I.
Ryngle - kvete, ale neplodí, 6.7.2012
Já nevím, je to divné, že švestky jsou bez problémů, ryngle nikoliv. Lepový pás není až tak velká záchrana, na pilatku je bohužel nutný chemický postřik při opadu 2/3 okvětních plátků a možná za týden zopakovat. Ten rynglový opad plodů zaznamenal... celý příspěvek >
Letni údržba sloupové jabloně, 6.7.2012
Z těch návodů nějak extra chytrý nejsem. A tak včera, zřejmě chycený úpalem, jsem ty propagované nepatrné přírůstky, u mě 50 cm a více, omlel. Až teplota přijatelně klesne, půjdu zjistit co jsem provedl a případně dílo dokonám.  I.
Beros na co použít?, 5.7.2012
Tuhé bych neřekl, jsou takové poloměkké, se silnostěnnými je to neporovnatelné, ty také zavařujeme. Berosy nezavařujeme v celku, ale nakrájené na 3 -4 cm dlouhé kousky, pochopitelně včetně semínek, jenom bez té stopky.  (Ty dostanete v marketu).... celý příspěvek >
Beros na co použít?, 5.7.2012
Pane Mirku, budu oponovat. Zavařujeme je a jsou výtečné, pokud někdo snáší pálivou chuť. Oni nejsou zas až tak pálivé, jako feferonky. Použití do všeho, salátů, pod maso atd., zavařování do klasického paprikového nálevu. Známá, aniž by se snažila si... celý příspěvek >
Světlání a opadání listů vinné révy, 5.7.2012
Možná se mýlím, ale mohla by to být chloroza - nedostatek železa. Postříkat Fytovitem, ke kořenům hrstku zelené skalice, případně zálivku roztokem zelené skalice, zdá se mi to účinnější. Jedna hlava ve vinohradě mně to dělala také každý rok. V bazénu... celý příspěvek >
Letni údržba sloupové jabloně, 5.7.2012
Vřelé díky.   I.
Letni údržba sloupové jabloně, 4.7.2012
Omlouvám se, netušil jsem, že šlo jenom o malou časovou prodlevu. Jinak na toto téma už tu na fóru proběhla debata a údajně velice dobrý popis je v časopise Zahrádkář č. 5 z roku 2010, str. 18-19 -tvarování a ošetřování sloupovitých jabloní (mám... celý příspěvek >
Letni údržba sloupové jabloně, 4.7.2012
Teda nic ve zlém, ale to jste nám s podobným problémem dost pomohl.  I.
Svetle fleky na listech vinne revy, 4.7.2012
V dobách své největší vinařské slávy jsem měl 1000 hlav, ty jsem postupně zeštíhloval až k dnešním 10 hlavám stolních odrůd na jídlo. A kdysi mně starý vinař poradil, na perenosporu postřik Ridomilem na Cyrilka a Metoděje, což je právě teď, bez... celý příspěvek >
Hrušeň - povadlé, uschlé listy, 4.7.2012
Zkuste se podívat do vlákna černání a vadnutí listů.   I.
Dve hlavičky cesnaku, 3.7.2012
Kdyby Vám to nevadilo, pro zajímavost nasaďte pár těch cibuliček a za rok si vzpomeňte a napište, jak to dopadlo. Pochopitelně nečekejte, že bude mít normální velikost. Už teď jsem napjatý.   I.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika