Příspěvky uživatele - 166.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez hrušňová, 3.7.2012
Pane Wimpi, jsem téhož názoru, zejména, že někdo někde vykotil tu nákazovou potvoru. Odkud to přicházelo vůbec netuším. Popsal jsem, co se letos dělo a v hlavě mám nad tím jenom velký otazník.   I.
Rez hrušňová, 2.7.2012
Mám hrušeň každoročně napadenou rzí. Nikdy jsem nestříkal, až letos jsem to nervově nevydržel a stříkl ji Horizonem a 2x Baycorem. Po rzi ani památka. ALE: hned vedle má soused neudržovanou, neprořezávanou hrušeň, stejně tak napadanou a letos bez... celý příspěvek >
Vymývaní postřikovače, 2.7.2012
Rozhodně se přikláním k samostatnému postřikovači na herbicidy. Jde-li o malý, lze ho nahradit stříkátkem, co mají ženské na okna nebo něco podobného. Lze koupit jenom postřikovač bez nádobky a tu nahradit malou nebo přiměřenou petkou (šroubení... celý příspěvek >
Dve hlavičky cesnaku, 2.7.2012
Máte pravdu, beru to zpět. V květenství jsou pacibulky, z nich vyroste malá "cibulka" - to jsem měl na mysli u původního tazatele. Žil jsem v bludu, tak jak jsem to popsal mě "naučil" dávný zelinář.    I.
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 2.7.2012 Obsahuje fotku
Původně jsem to chtěl zařadit do melounoviště, ale to bych asi neobstál. Je to cuketa.   I.
Dve hlavičky cesnaku, 2.7.2012
Tak nevím, třeba nás někdo rozsoudí, Kdysi jsem to zkoušel, nasel jsem semena z okvětí, z nich narostly pacibulky a  další rok už stroužkový česnek.    I.
Dve hlavičky cesnaku, 2.7.2012
Vzhledově mně to připadá jako pacibulky (to, co získáte následující rok po vysetí semen), tedy máte rok ušetřený. Měly tyto stvoly okvětí? Pravý důvod musí sdělit někdo odbornější, já si myslím, že příroda si s námi už jenom hraje.   ... celý příspěvek >
Zahradni solarni osvetleni, 30.6.2012
Občas, také v akci, se objevují nabíjecí baterie v rozumné ceně a ve stejné cenové relaci nabíječky. Čili pokud budu chtít více záře, můžu baterie občas dobít mimo sluníčko. Jsem rád, že sem zavítal někdo, kdo tomu rozumí. Tak vznáším dotaz, jakou... celý příspěvek >
Zahradni solarni osvetleni, 30.6.2012
Tak nevím. Známý nám před léty koupil solární osvětlení někde v marketu v "akci". Po řadě experimentů s bateriemi jsem dospěl k závěru, že "solární" je jen finta a solární panýlek působí jen jako spínač osvětlení, nikoliv k dobíjení. Když je světlo... celý příspěvek >
Co se deje s mojema rajcaty? Jaka je to nemoc a co proti ni?, 29.6.2012
Kyjov. Na kompostě, určitě nezávadném, mně v houští kopru rostou 3 rajčata. Může to být tornádo, orfea, býčí srdce. Ale to se Vám asi nevyplatí.  I. P.S. Čo je to také planta?
Pleseň na uhorkách, 27.6.2012
Kdysi, už v kalamitním stavu, mně perfektně na rajčata zabral Curzate ŠM. Na okurky byl Curzate K. Nevím jestli jsou dnes ještě na pultě.  Dnes v případě průšvihu Ridomil Gold, Ortivu (tu jsem zatím nezkoušel) s 3denní OL. Kromě prevence... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 24.6.2012 Obsahuje fotku
Já vím, že toto téma je spíše zaměřeno na oku lahodícím květinkám, ale dnes jsem našel na zahradě toto, není také nádherný?   I.
Je to K.O?, 23.6.2012
Mě tehdy hned napadlo, že bych manželku poslal s kýblem vody a kartáčem vydrhnout všechny rostliny a zahradu, ale nechtěl jsem dráždit. Snad jsou oba vyučeni a ze srdce jim přeju, aby toto "fópá" zůstalo bez následků.  I.
Je to K.O?, 23.6.2012
Někde jinde na fóru jsem položil dotaz, jak je to s expirací postřiků, ale bez odezvy to zapadlo. Proto se opakuji, jaké máte zkušenosti s časovou použitelností postřiků, myslím tím pochopitelně nenaředěných.   I.
Zase angrešt, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Původně jsem dotaz zařadil do debaty Angrešt - co to je? A já prosím, co je to? Pokud budete mít dojem, že začátek konce, raději nereagujte.  I
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika