Příspěvky uživatele - 166.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letni údržba sloupové jabloně, 16.7.2012
Také dobrý den pane Vladislave, nechci otravovat, ale nemohl byste, prosím, uvést Vaše oblíbené druhy, spíše z konzumentského hlediska, chuť, skladovatelnost apod. Dík.   I.
Sazivost broskví, 15.7.2012
Moc rad se tu nesešlo, třeba to bude tím, že je to propíráno ve vláknu "první broskvoně dozrávají". Nahlédněte, zejména v posledních dnech. I.
První broskvoně dozrávají, 15.7.2012
Pane Palo, bohužel déšť se dostavil už do té hodiny, žádný slejvák, ale takový zahradnický. Také se nemyslím, že jsem pouze postřikem plodů vymyslel něco extra chytrého, chtěl jsem si jenom ověřit účinnost různých postřiků v přímém zásahu. Po tom... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 14.7.2012
Tak experiment se nezdařil. Těch napadených plodů bylo víc, než jsem čekal, tak jsem je na jedné polovině několik stříkl Baycorem na druhé Horizonem. Před hodinou a teď už tam zase chč... Kdybych se blboun podíval na radar, mohl jsem si to ušetřit.... celý příspěvek >
Roncet, 14.7.2012
Kdysi jsem se s tím setkal. V blízkosti našeho vinohradu JZĎáci stříkali pole, jenomže pak se vítr obrátil a bylo vymalováno. Kupodivu vinu uznali a přes jejich pojistku škodu uhradili. Takže se připojuji k názoru, že je to od herbicidů.   I.
První broskvoně dozrávají, 13.7.2012
Beru to. A vlastně, o to mě šlo. Řekl jste to jemně, čili blbost. Vůbec nejsem ovocnář. A taky jsem nechtěl stříknout jednu třetinu stromu tím, druhou jiným, třetí ještě jiným. Pořád si myslím, že dnes už nic nevymyslíme, ale jde o debatu a jak se... celý příspěvek >
Wistarie mi poprvé kvete, 13.7.2012 Obsahuje fotku
Letos už jsem ani nefotil, takže snímek z loňského roku. Nechci vás naštvat, ale potěšit. Je to potvora, výhony a později semeníky se roztahuje, kam to jde. Pečuje o ni manželka.   I.
První broskvoně dozrávají, 13.7.2012
Pane PP, jak jsem uvedl, chci odzkoušet na třech plodech účinnost a nejsem si jist, jestli to něco bude dokazovat. Nevěřím, že by to se stromem zamávalo. Nechce se mi do komplexního postřiku, mám obavy, že už je pozdě. Očekával jsem, že se mně někdo... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 13.7.2012
Bohunko, broskev mám bohužel jenom jednu (proč je na delší povídání a nepatří to sem). Tím víc mě mrzí každý plod, který nedojde svému poslání. Do postřiku se mně moc nechce, protože jsem to zahlédl zatím jenom na 3 - 5 plodech, čímž nevylučuju,... celý příspěvek >
Proč mi nechytají víčka?, 12.7.2012
Není to až tak moje doména, ale manželka, pokud zjistí, že po uzavření se víčko protáčí, jde na to znovu, přes víčko dá utěrku a znovu zavírá. Jedno jakou hlavou. Pokračuje dokud víčko nedrží. A ne-li, jde víčko do popelnice.  I.
První broskvoně dozrávají, 12.7.2012
Na příspěvek pana Vinšálka jsem se zatím nepodíval, obecně vím, že na jabloně jsou doporučovány postřiky proti strupovitosti, ale zasáhnout jsem měl asi dřív, leč doposud jsem se s tím nesetkal a nepočítal s tím. Je to pochopitelně poučení pro... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 12.7.2012 Obsahuje fotku
Kamarádi zahrádkáři, na plodech broskvoně se mně objevuje "sazovitost", kterou znám zatím jenom u jablek. Že by tu byl nějaký znečišťovatel prostředí, tak není, ačkoliv kdoví odkud vítr fouká. Máte zkušenosti, máte recept? Díky.  I.
Mlade slivky po celej zahrade, 12.7.2012
Toho herbicidu bych se bál, kdysi jsem o tom také uvažoval, ale nakonec jsem to pro jistotu vzdal. Už jednou jsem se s tím setkal pod rynglí a tam byly trsy tak tvrdé, že to málem bylo na motorovku. Vyrýval jsem je, ač to byla sysifofská práce.... celý příspěvek >
Mlade slivky po celej zahrade, 11.7.2012
Velmi pěkné! Mám stejný problém, u starého stromu, a vždy jsem si myslel, že je to z pecek. S výmladky se potýkám asi 10 let a strom pěkně rodí, teď už jenom tiše doufám, že to nemá za sebou. Pod stromem je trávník pravidelně sečený, takže výhonky... celý příspěvek >
Dekorativní (okrasné) pletivo, 10.7.2012
Osobní zkušenosti nemám, ale toto pletivo má soused na předzahrádce, aby mu pes neočůrával květiny. Má to asi 4 roky a problém u něj nevidím. Ještě bych dodal, že je nemá kotvené, jenom prostě zapíchnuté do země. Ale na zkušenosti se můžu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika