Příspěvky uživatele - 129.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ryngle - Je nutný řez u nyní zasazené ryngle?, 10.10.2007
Stromky stříhám až na jaře. Mám za to, že během podzima si natáhnou živiny z větví dolů do kořenového systému. Navíc nevíte, zda některá větvička neumrzne - na jaře naopak můžete uzpůsobit řez aktuální situaci.
nová zahrada a pes, 2.10.2007
Totéž řešil soused. Mají kavkazáky a ti jim vyhrabali i stromky. Nakonec některé stromky oplotili plůtkem z tlustého (10mm) drátu.Pokud necháte psovi v plen půlku zahrady, bude tam hospodařit po svém. Možná bych spíš zvážil nějaký oplocený výběh... celý příspěvek >
Brabencí, 25.9.2007
Připomnělo mi to pana Svěráka: "Já mravence na kredenci nezabíjím, já je jenom smetu na zem a pak tady už jenom chodím, za to přeci nemůžu, že se mi připletli pod nohy"
Brabencí, 25.9.2007
Eventuálně zjistit, které kytky mravencům "nevoní" a ty vysadit v místech, kde Ferdové nejsou žádoucí :-)
Brabencí, 25.9.2007
"Čím je upravenější, tím víc je tady mravenců" to bude kámen úrazu. Nepřirozené prostředí těžko umožní ustavení druhové rovnováhy. U Vás se holt přemnožují mravenci, jinde to může být jiný druh. Nedělám si iluze, že vyhubením mravenců bude vše OK.... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 24.9.2007
Já koupil na údržbu cca 350 metrů trávníku obyč. sekačku el.od Stigy za cca 2500 Kč. Nemulčuje ale ani do koše nepochytá vše, něco opadá kolem :-)  Beztak posbíranou trávu kompostuju a až kompost dozraje, rozhodím ho po ploše jako hnojivo... celý příspěvek >
Slimáci, 19.9.2007
Já vím. Jestli je ale slimák blbější je diskutabilní, ulita někdy překáží :-) Ad Vaše žiletky, pokud byste vážil pár gramů (jako šnek), klidně byste po nich mohl bez újmy skákat taky . Ten plech funguje tak, že jim přeruší povrch (defakto vytvoříme... celý příspěvek >
Slimáci, 19.9.2007
Žiletku přelezou, ohnutý plech je pro ně nepřekonatelný. Možná ale máte na zahradě slimáky "akrobaty"
Krtek - a je to, 29.8.2007
Savo je Natrium Hypochlorit. Při rozpadu uvolňuje chlor, tím dezinfikuje. Po úplném rozkladu Sava zbyde sůl a voda. A sůl není IMHO v půdě moc žádoucí...
bodláky v trávě, 15.8.2007
Já je taky vyrýpávám a doufám, že později až tráva zesílí, nezbude pro bodláky místo...
Chlazení piva, 8.8.2007
Nejsem technik, ale napadá mne řešit to umístěním pípy nahoře a sud spustit. Čili jde jen o to, vřadit mezi su a pípu Vašich 8 metrů. Otázka je, čím to prodloužit: flexibilita, pružnost a tím ztráta tlaku a chuťová nezávadnost, ono pivo z hadice by... celý příspěvek >
Vzdálenost thůjí od hranice pozemku (plotu), 8.8.2007
Nechcete se nastěhovat vedle nás a připlatit mi na plot z habříků? Letos vysazené, za rok dva už na ně bude pěkný pohled...
na co použít drcené větve, 8.8.2007
Zúrodnění jílovité půdy: Plevel sešlapat (resp.posekat) a nechat ležet. Nutno na mokré půdě, nejlépe po dešti! Zelený materiál a hnůj nechat jako spodní vrstvu. Pak překrýt kartony (nebarvené papírové krabice, zbavené všech nálepek a sponek) -... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 6.8.2007
Pan Vysloužil je asi jeden z posledních lidí, u kterých bych očekával slepé spotřební chování
tchor, 3.8.2007
Aha :-) Já myslel že se do Čech vrátili tchoři. Tak to nvm, co s ním.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika