tchor



host - 129.114 (?)
3.8.2007 9:48
Aha :-) Já myslel že se do Čech vrátili tchoři. Tak to nvm, co s ním.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 150.235 (?), 3.8.2007 8:56, zobrazeno: 17682x
Jak se zbavit tchore na zahrade poradte mi mame na zahrade plechovou boudu a v ni drevo do krbu. Myslim ze se tam nastehoval.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 129.114 (?), 3.8.2007 9:15
Opravdu je to tchoř? Ten je toiž velmi vzácný. Podle Wiki: "Hlavní potravou tchoře tmavého jsou hlodavci (36 %), méně obojživelníci a plazi (18 %) a ptáci (14 %)." bych řekl i docela užitečný (myslím ty hlodavce).
Ale spíš to asi bude kuna.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 150.235 (?), 3.8.2007 9:33
je to tchor protoze jme ho videli je to ten s bilyma pruhama a taky pekne smrdi bydlim v usa a nevim jestli je vzacny tady ale pro me je to jenom krasnej smradoch
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 150.235 (?), 3.8.2007 9:40
tenhle tchor je uplne drzej sedime na zahrade a on se tam v klidu prochazi a kdyz se mu neco nelibi tak si prdne a my mame po party.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 129.114 (?), 3.8.2007 9:48
Aha :-) Já myslel že se do Čech vrátili tchoři. Tak to nvm, co s ním.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 3.8.2007 13:08
Jestli žijete v USA, není to tchoř, nýbrž skunk, ten je podstatně drzejší, smrdí snad ještě hůř. Podobně vlezlý je i opossum.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 198.68 (?), 4.10.2010 12:33

Pod podlahu podkrovní místnosti na staré jihočeské rekreační chalupě se nám nastěhoval tchoř. Jsme si jisti, že je to tchoř. Kunu jsme měli na půdě mnoho let. Známe její trus, pach i zvyklosti. Četla jsem nářky účastníků diskuze Jak na kunu. Buďte rádi, že nemáte tchoře. Jeho zápach se snad ničemu nevyrovná. Kolem chalupy máme pole, lesíky, potok, rybníky, mokrou louku, staré zříceniny - kamení i hromady dříví. V okolní přírodě je vše, co má tchoř rád. Myši, žáby, ryby, ptáci i ovoce. U chalupy jsme v létě objevili novou noru. Pod podlahou spousty tchořího trusu, pecky ze švestek, kostru většího hlodavce a past na myši (už bez kořisti), která nám zmizela ve stodole. Snažíme se všechny přístupy uzavřít, ale jde to vůbec provést? Radši než past bychom užili nějaký odpuzovač, který by natrvalo vyhnal tchoře, nikoli však nás. Podkroví v létě užíváme. Má někdo dobrý nápad? Zkušenost? Jestli se nám podaří tchoře zbavit, napíši. Ale asi to nebude tak hned. O kuně nevíme, jak jsme se jí zbavili, ale nejspíš nám od ní pomohl právě tchoř.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 198.68 (?), 3.11.2010 17:23

Slíbila jsem pokračování, tady je: Snad není naše radost předčasná. Zdá se, že se nám podařilo zavřít všechny přístupy pod podlahu. Do vyčištěného prostoru pokrytého novými fóliemi se tchoř zatím nevrátil. V blízkém okolí ale žije. Viděli jsme ho běžet nad chalupou do ostružiní na kraji lesa. Poznali jsme ho jistě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika