Příspěvky uživatele - 226.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naložit maso na uzení, 4.12.2014
Zdravím, maso naložené nasucho s česnekem nevadí.Horší bude ten balkon.Maso pustí tekutinu a při střídání venkovní teploty kdy je přes noc pod nulou a přes den nad nulou, dobré není.Nejlepší je maso dát do lednice ve které je 3-5C.Po 3 dnech naložení... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 30.11.2014
Zdravím, aby Vám nekapal kondenzát na maso tak stačí pod komín zavěsit nějaký kbelíček nebo dát kastrůlek.Já jsem si udělal komínek ve štítu s šupákem, takže tenhle problém nemám.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Dřevěná udírna s izolací, 6.11.2014
Měl jsem podobný problém.Plísen' jsem jen otřel a mám v létě v zimě otevřený komínek který mám ve štítu.Mám přes něj hustou mřížku proti vniknutí různé havěti do udírny.Vlhkost podle mého názoru odchází komínkem pryč.Už se neobjevuje.Uzení zdar,... celý příspěvek >
Chov krocanov, 13.10.2014
Dobrý den, koupil jsem letos jen krocany bílé širokoprsé,6 kousků.Neuhynul ani jeden.Jsou náchylní pokud nejsou ještě pořádně opeřeni.Dávat pozor aby nezmokli.Já je zavíral pořád, když hodně pršelo.Granule jsem dával jen na noc.Přes den zobali... celý příspěvek >
Dmácí uzený sýr, 7.10.2014
Salámové střevo musí být propustné kouři.Sýr jsem takhle udil se salámem, s vlašskými ořechy a s grilovacím kořením.Vždycky vůně uzení byla, a hlavně chutnal.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Douzeni koupeneho uzeneho, 26.9.2014
Asi toho o uzení moc nevíte.Pokud naložit a vyudit umí každý pitomec, tak nechápu proč to tak neděláte a ztrácíte čas psaním blábolů.Uzení doma není o tom pověsit koupené uzené do udírny ale o tom že si člověk udělá domácí chutný výrobek bez nějakých... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 22.9.2014
Zdravím, kámen po grilování očistím špachtlí.Při dalším grilování, když je kámen studený ho dočistím škrabkou na sklokeramickou desku.Jde to pěkně.rpstylle@seznam.cz
Stavba udírny, 22.9.2014
Zdravím, kouřovod mám také pod zemí. Je to kameninová roura zaizolovaná proti ochlazování.Topeniště je z šamotových cihel bez roštu, s vrátky s růžicí pro lepší regulaci teploty. Mohu poslat nějaké foto stavby. At' se daří rpstylle@seznam.cz
Udírna, 8.9.2014
Zdravím, abych se přiznal tak ryby moc neudím.Sem tam pstruhy a ty vážu přes žábry potravinářským provázkem.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Udírna, 7.9.2014 Obsahuje fotku
Pokud řešíte rošt v uzáku proti pádu masa na dno udírny, tak to mám vyřešeno takto.Uzení zdar.rpstylle@seznam.cz
Udírna, 3.9.2014
Dobrý den, pokud Vás nějak netíží prostor tak bych určitě postavil udírnu s topeništěm vedle.Stačí 1-2 metry dlouhý kouřovod.Mám délku 1,5 metru kameninovou rouru zaizolovanou proti ochlazování a je to paráda.At' se daří, klidně se... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 1.9.2014
Zdravím, kolena nepředvařuji. Nastříknu solným roztokem a dám do chladu, tak jak jsem psal. Před vložením kolen do uzáku je rozvlažím v teplé vodě (jak jsem psal), nechám okapat, osuším je a vkládám do vyhřátého a dobře vysušeného uzáku. Uzení zdar,... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 31.8.2014
Zdravím, roztok je jak píšete na litr vody 240g soliDávám na kilo masa 1dcl roztoku.Kolena udím v celku.Prvních cca 45 min na 80C a pak na 60-70C cca 5-7hod podle velikosti kolen.Topím buk bez kůry a ke konci přidávám 2-3 polínka třešně nebo pár... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 31.8.2014
Dobrý den, špek (hřbetní sádlo) nakládám na sucho na 3-5 dní do soli (20-25g na kilo) a pak ho zalévám převařeným a vychlazeným lákem (na 1l vody 35-45g soli).Takto je naložený 2-3 týdny při teplotě 3-5C.Žebra neudím, dávám je na gril.Koleno... celý příspěvek >
Zlomené křídlo krocana, 8.7.2014
Zdravím Vás, tak krocan je od včerejška v mrazáku.Mockrát Vám děkuji za rady.Radek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika