Zlomené křídlo krocana



host - 226.182 (?)
8.7.2014 19:07

Zdravím Vás, tak krocan je od včerejška v mrazáku.Mockrát Vám děkuji za rady.Radek

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 226.182 (?), 3.7.2014 20:44, zobrazeno: 12957x

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s asi zlomeným křídlem krocana. Vylétával na hřad pod kterým je trusný stůl a padal. Leží o samotě, nechodí. Žere a pije v leže. Mám ho zabít? Porad'te, děkuji Radek

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.241 (?), 4.7.2014 14:13

Dobrý den,

já měla s krocanem podobný problém. Nechala jsem ho v klidu, asi tři týdny jsem mu trochu podstrojovala s potravou, pak se začal zlepšovat a dneska je v pořádku. Akorát nelítá, ale měla jsem od něj parádní krůťata. Takže bych Vám poradila, dejte mu taky šanci a uvidíte. Pokud by to šlo rapidně k horšímu, tak asi bude lepší, aby ležel v mrazáku, ale třeba se to taky zlepší.

Uvidíte, příroda si sama řekne

Lucka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 226.182 (?), 5.7.2014 10:33

Dobrý den, dnes jsem zjistil že krocan má mimo to křídlo i oteklou nohu nad pařátem v kloubu.Proto asi nechodí.Když ho postavím tak chvílku stojí ale pak zas lehne.Další krocan na něj vyskakuje a skáče po něm.Asi bude muset do mrazáku.Jinak Vám děkuji.Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 226.241 (?), 5.7.2014 20:21

Pokud má nemocnou nohu, tak mu to trápení zkraťte, může to být nějaké systémové onemocnění. A neváhejte moc dlouho, kdykoliv jsem zabíjela krůtu s pochroumanýma nohama, maso bylo tvrdé, asi tím, jak měly málo pohybu...

Zdravím Lucka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 226.182 (?), 8.7.2014 19:07

Zdravím Vás, tak krocan je od včerejška v mrazáku.Mockrát Vám děkuji za rady.Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika