Příspěvky uživatele - 226.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírna ze starých kamen, 15.1.2014
Zdravím, vyudit se dá prakticky v čem koliv.Jen se obávám že se bude kouřovod ochlazovat a bude dehtovat.Je lepší kouřovod tepelně zaizolovat a zakopat do země.Topeniště bych udělal ze šamotových cihel bez roštu s vrátky s růžicí pro lepší regulaci... celý příspěvek >
Udírna, 31.12.2013
Udírnu mám dřevěnou dvouplášt'ovou.Lépe se vyhřeje a drží lépe teplo.Kouřovod mám kameninovou rouru 1500mm dlouhou a průměr je 125mm.Je tepelně zaizolovaná a přihrnuta zeminou.Topeniště je z šamotových cihel bez roštu.Dvířka ze starých kamen s růžicí... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 1.12.2013
Zdravím, nevím jak dlouho bylo maso na klobásky naloženo.Já ho dávám s veškerým kořením do lednice na 4-5 dní při teplotě 3-5C.Klobásky mají po celém řezu stejnou barvu.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Povařený bůček, 12.11.2013
Maso se rozvlažuje v teplé vodě cca 80C až po naložení.rpstylle@seznam.cz
Kde koupit krůty, 10.9.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kde se dají v okolí Jičína koupit na jaře mladé krůty. Chtěl bych z nějaké farmy se kterou máte zkušenosti. Už nechci od překupníků. Děkuji za odpovědi. rpstylle@seznam.cz
Z kterých stromů nedávat větve králíkům, 18.8.2013
Dávám jen vrbové, je to prevence proti kokcidiím.rpstylle@seznam.cz
Stavba krůtníku, 16.8.2013
Dobrý den, také pouštím krůty na pastvu mají ji moc rády.Ohradu mám postavenou mimo ovocné stromy.Podle mého názoru pecky špatně strávila (spíše nestrávila).Pokud krůta neměla na hlavě kůži zbarvenou modročerně tak by se nemělo jednat o... celý příspěvek >
Stavba krůtníku, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Krůty ve výběhu
Stavba krůtníku, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Krůty hřadují
Stavba krůtníku, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Naše krůty
Stavba krůtníku, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Krůtník a výběh
Stavba krůtníku, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Krůtník zevnitř
Stavba krůtníku, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, posílám pár fotek krůtníku, který jsem postavil z palet.S pozdravem rpstylle@seznam.cz
Jaké byliny použít proti kokcidioze králíků?, 30.7.2013
Zdravím, já používám ve 4-5 týdnu věku králičat sulfadimidin ve vodě podle návodu.Jinak jako prevenci trochu octa do vody nebo vrbové větvičky.Jinak krmím suchým krmivem, seno,tvrdý chleba, míchanice: granule s léčivem, ovesné vločky a ječmen.Na... celý příspěvek >
Chov krocanov, 25.7.2013
Dobrý den, četl jsem Váš příspěvek a zdá se my že o chovu krůt víte.Měl bych na Vás dotaz.Postavil jsem krůtník a v sobotu k nám přijedou prodejci krůt.Chtěl bych si 3 krůty koupit na zkoušku.Váha krůt'at bude cca 3-3,5 kg.Bylo my řečeno že krmí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika