Příspěvky uživatele - 226.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení menší krůty, 14.2.2013
Zdravím,240g soli na litr vody je správně.rpstylle@seznam.cz
Bůček, 14.2.2013
Zdravím, já maso nakládám na 3-4 dny na sucho.Na kilo masa dávám 20-22g soli.Sůl do masa pořádně vetřu a naskládám do nádoby.Po této době převařím vodu se solí (lák, na kilo 50-60g soli) nechám vychladit tak aby lák nebyl teplejší jak maso.Naleji do... celý příspěvek >
Škubačka drůbeže, 14.2.2013
Dobrý den, chtěl bych si zhotovit škubačku drůbeže (slepice, krůty),nevíte někdo jak nato?Děkuji za každou radu, Radek
Uzení menší krůty, 13.2.2013
Krůta udit jde.Maso nastřikuji 24% solným roztokem.Na kilo masa 1 dcl roztoku.Dát do chladu na 2-3 dny a pak vyudit.Nejlepší jsou stehna, prsa jsou sušší.rpstylle@seznam.cz 
Udírna a uzení bez problémů, 8.2.2013
Dobrý den, ryby bych radši udil zvlášt'.Je to jiné aroma a může se Vám dostat do masa.Já osobně do udírny ryby nedávám.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Uzení bukovými briketami, 2.1.2013
Brikety bych do udírny nedával.Maso není zrovna nejlevnější a měl bych strach že se uzením na nich znehodnotí.Dřevo se dá sehnat úplně v pohodě.Je to nejlepší varianta.Krásná barva i vůně.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz 
Naložení uzeného masa, 31.12.2012
Maso nakládám na 3-4 dny nasucho.Na kilo masa 20-22g soli.Do láku dávám 50-60g soli na litr vody.Česneku 20-30g na kilo.Před uzením je dobré maso rozehřát v teplé vodě 80C na 45min.a poté vkládat okapané a osušené do vyhřáté udírny.Jinak bůček vypadá... celý příspěvek >
Jateční váha a stáří, 30.12.2012
Dobrý den, zabíjím na 5-6 měsíci a váha je 3,5-4,5kg živé váhy.Krmím suchým krmivem, seno,tvrdý chleba, míchám granule s léčivem, ovesné vločky a ječmen.Na přilepšenou dostanou jablko, mrkev nebo krmnou řepu.Do vody 1x týdně ocet nebo vrbovou... celý příspěvek >
Plot u potoka, 30.12.2012
Dobrý den, chci se zeptat jaké je ochrané pásmo mezi potokem a plotem který chci na jaře postavit jako ohradu pro drůbež a jestli budu potřebovat nějaké povolení.Děkuji za rady.
Krůty + husy, 29.12.2012
Děkuji za odpověd'.Já myslel že když koupím mladé 2-3 měsíce, tak že se musí zavírat jak krůty tak i husy protože nejsou dostatečně opeřené.Výběh rozdělím a dám je zvlášt'.Mockrát Vám děkuji, Radek 
Krůty + husy, 26.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mohou být v jednom výběhu společně krůty a husy.Mohu je na noc zavírat do jednoho kurníku (krůtníku)?Děkuji za každou radu, Radek.
Pružinový jateční přístroj na králíky, 25.12.2012
Dobrý den, používám jateční přístroj od pana DRIMLA za cenu 580kč.Králíka usmrtí na první pokus.Krůty zatím nevím, má to fungovat i na drůbež.Pevně v to věřím, protože na jaře bych krůty chtěl.Přeji krásné svátky.rpstylle@seznam.cz
Pružinový jateční přístroj na králíky, 19.12.2012
Musím souhlasit, jateční přístroj na králíky je moc dobrá věc.Mám ho rok a jsem sním velice spokojen.Králíka uchopím za uši a cca 1cm od uší směrem k očím nasadím a zmáčknu.Králíkovi projede hrot až do mozku a v okamžiku ho usmrtí.Králík nemá žádný... celý příspěvek >
Naložení uzeného masa, 16.12.2012
Dobrý den, na kilo masa dávám 20-22g soli a 20-30g česneku.Nechám 4-5 dní naložené nasucho.Po této době ho dávám do láku.Na litr převařené vody 50-60g soli.Nic si z toho nedělejte, maso omyjte a dejte do láku.rpstylle@seznam.cz
Menší dřevěná udírna, 14.12.2012
Ten talířek je tam na nic, ale v tý silikonový formě je na zkoušku sýr.Nyní ho dávám do salámových střev, rpstylle@seznam.cz
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika