Příspěvky uživatele - 226.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naložit maso na uzení, 15.7.2013
Zdravím, nakládám do normální soli (3-4 dny nasucho) pak do láku cca 6 týdnů.Před uzením maso rozvlažím v teplé vodě 80C na 45min.Nechám okapat, osuším a vkládám do dobře vyhřáté udírny.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Co s "udírnou", 5.6.2013
Dříve se udilo v udírnách ve kterých se topilo přímo pod masem (řeznické udírny).Nad topeniště bych zhotovil pár přepážek aby nešlo velké teplo hned na maso.Poslední vrchní přepážku bych udělal uprostřed a na každé straně menší o cca 8cm aby se teplý... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 28.5.2013 Obsahuje fotku
První grilování na kameni.Maso bylo krásně št'avnaté.rpstylle@seznam.cz
Grilování na kameni, 28.5.2013 Obsahuje fotku
Gril zhotovený ze starých kamen na kterých je svařený rámeček a v něm je kámen.rpstylle@seznam.cz
Grilování na kameni, 13.5.2013
Zdravím pane Jardo, ty kamna s tou žulovou deskou jsou super.Jen jsem se chtěl zeptat jestli ta deska je položena na litinovém tálu nebo místo něj.Když se topí přímo pod deskou tak praskne.Já si říkal že bych dal plát z nerezi a na něj teprv... celý příspěvek >
Stavba udírny, 27.4.2013
Někdo udí na buku s kůrou.Já kůru osekávám.Zas tak moc pracné to není.rpstylle@seznam.cz
Uzení makrel, 21.4.2013
Zdravím, makrelu jen nasolím i zevnitř, na kilo ryby 25-30g soli.Nebo se udělá pasta sůl a česnek, potřu rybu a nechám 24 hod v lednici.Pak rybu vyndám, opláchnu vlažnou vodou, osuším a vkládám do dobře vyhřáté a vysušené udírny.Udím 3-5 hod podle... celý příspěvek >
Nádoba na naložení masa, 10.4.2013
Nerez je v pohodě, smaltovaný hrnec také pokud není smalt narušený.Já nakládám do plast nádoby.rpstylle@seznam.cz
Stavba udírny, 24.3.2013
Zdravím, habrem se udit dá.Dříve jsem ho používal s bukem 1/2 na 1/2.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Udirna s grilem v jednom, 23.3.2013
Dobrý den, souhlasím s panem Martinem.Vyudit se dá v čemkoliv, jen se naučit topit a uhlídat teplotu.Dříve se topilo v řeznických udírnách přímo pod masem.Já osobně bych udělal krb s grilem a na něj bych navázal udírnu a zvláštní topeniště třeba pod... celý příspěvek >
Uzený kanec, 13.3.2013
Dobrý den, já osobně bych koupil bůček a udělal klobásky.Podle mého názoru bude vyuzený kanec dost suchý.rpstylle@seznam.cz
Domácí klobásy se sýrem, 3.3.2013 Obsahuje fotku
Klobásky se sýrem na řezu
Domácí klobásy se sýrem, 3.3.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, včera jsem vyudil klobásky a klobásky se sýrem.Posílám pár fotek.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Saze na mase - proč?, 25.2.2013
Maso se musí před vložením do dobře vysušeného uzáku rozvlažit v teplé vodě.Já maso rozvlažuji 45min. při 70-80C.Pak ho nechám okapat a osuším.Teprve potom ho vkládám do uzáku.At' se daří, rpstylle@seznam.cz
Koupě krůt, 23.2.2013
Dobrý den, chtěl bych na jaře koupit krůt'ata.Nevíte někdo jestli je nějaká farma v okolí Jičína?Děkuji za odpověd, Radek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika