Příspěvky uživatele - 37.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zachránit brusinky viz foto, 7.11.2014
Mám stejný problém, ale naštěstí ne na všech a naopak jiným na stejném záhoně se daří velmi dobře. Mám podezření na kočky nebo psy od sousedů. Nic jiného mě nenapadá. Zuzka
Samosprašnost u ořešáků, 3.11.2014
Ny zahradu také třebuji menší ořešák, pokud možno samosprašný. V okolí jsou sice ořešáky, ale přeci jen daleko. Zajímají mě i podnože - nevíte někdo, jaké existují a jak redukují růst ořešáku? Jak daleko je možné od ořešáku zasadit... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zvolit?, 1.11.2014
Nevím jak v jiných oblastech, ale u nás v Praze je poslední dobou největší problém s moniliozou, jak květů, tak i plodů. Co se nezničí na jaře, zničí hniloba a déšť když mají zrát plody. Tak že Velkopavlovickou do Prahy určitě ne. Máme ji a dáme ji... celý příspěvek >
Jakou rezistentní jabloň?, 1.11.2014
Na zahradě máme Ontario a Spatran. Obě jabloně trpí strupovitostí a padlím. Chceme stromy vyměnit za rezistentní odrůdy. Je to severní svah v Praze - vlhko a déle po ránu stín (chladno). Existují různé přehledy rezistentních odrůd, ale po... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 18.10.2014
Máte někdo nějaký typ na broskev odolnou alespoň trochu více kadeřavosti? Prosím je ověřené praxí. Podle informací prodejců mám několik typů, ale nevím, zda je to pravda: - Vistarich - Flamingo -Benediscte - Revita -... celý příspěvek >
Meruňka odolná monilioze? Clarina, Harlayne, Lerosa, 1.10.2014
Po odkvětu i plodů. Máme Velkopavlovickou a Bergeron a díky moniliozé z nich skoro nic není - pokud monilioza nezničí květy, tak shnijí plody, když je trochu lhko. Zuzka
Meruňka odolná monilioze? Clarina, Harlayne, Lerosa, 1.10.2014
Poslední roky máme problém s moniliozou u meruněk. Proto hledám odrůdu odolnou k této chorobě. Stříkat stále stromy mě nebaví. Našla jsem několik odrůd: - Clarina (dostupná v zahraničí) - Harlayne - Darina - Lerosa -... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 9.7.2014
Mám z estonskeho webu nekolik ruznych semen rajských. Také Sladou děvočku. Mimichodem, přebal je jiný, ne ten, který připojil Mirek. Na tom od Mirka ani není napsáno Sladká děvočka - asi se spletl a poslal jiný obrázek. Správný přebal (zadní strana)... celý příspěvek >
Rajče Ildi, 13.9.2013
Ildi u nás letos také nemělo úspěch - vůbec nepřipomínalo kvalitní loňské rostliny. Stejně dopadlo letos červené Pollicino - také k ničemu. Ale jako by se letošní Pollicino smíchalo s Ildi:) - u některých byly vijany jako má Ildi, ale s... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 18.8.2013
Letos již zde někdo kritizoval odrůdu Pollicino. Podle mě naprosto právem. Je to odrůda firmy Semo. Pěstuji ji již několik let (4?). Vždy byla v pořádku i když ze semen (F1) vyrůstaly v podstatě 2 typy rajských - větší rostliny s plody jak mají být... celý příspěvek >
Vysychání trávníku kolem betonových obrubníků, 10.8.2013
Nám tráva schne pouze na těch místech,, která jsou opravdu hodně rozpálená - máme tmavou betonovou dlažbu a zedníci s betonem okolo obrubníků nešetřili:(. Na zahradě máme závlahu, ale udělanou "odbornou firmou". Aby jsme zalili dostatečně trávník u... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 17.6.2013
Zdravím. Měla jsem a i letos mám stejný problém s kroucením listů rajčat. Původně jsem také myslela, že jim vadí nějaký herbicid od souseda. I jsem nějaké kdysi vythala. Ale je to jednodušší než vypadá:). Stačilo postříkat proti savému mmyzu a bylo... celý příspěvek >
Zahradní raritka - Žlutoplodý dřín, 18.4.2013
Netuší někdo, zda žlutoplodých dřínůje více druhů? Je odrůda "Yellow" stejná jako "Jantarový", nebo to jsou 2 různé odrůdy? dík Zuzka
Hurmikaki, tomel japonský, 16.4.2013
Pěstujete někdo tomel na okraji Prahy? Chci zkusit, ale nevím jakou odrůdu. Chci sehnat něco na podnoži tomelu viržinského, ale nedaří se mi to. Nechci, ab plody byly úplně mrňavé. Zuzka
Moruše Trnavská, 16.4.2013
Nevíte, kde se dá nyní koupit Moruše Trnavská? Nejlépe jako kěř (robovaná z země). Našla jsem ji pouze v Droždíně, ale mají jž velké a proto drahé (cca 700,-). Stačí mi menší. Děkuji za radu. Zuzka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika