Příspěvky uživatele - 37.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klíčení paprik, 25.2.2013
Pokud jde o semena paprik od paní Teclové, tak s nimi mám také špatnou zkušenost. Zajímavé je, že semena od jiných firem klíčí za stejných podmínek naprosto bez problémů. Příště se jim raději vyhnu. Zuzka
Rajče - rezistentní k plísni, 30.1.2013
Na trhu v ČR se začínají objevovat semena rajčat značená jako rezistentní. Jsou dost drahá. Máte s těmito rajčaty někdo zkušenost? Našla jsem tato: Rajče Vitella, Rajče tyčkové ´Phantasia F1´, Rajče Sportivo, Rajče Conqueror F1 a asi jsou i... celý příspěvek >
Moruše - hledám jakékoliv informace, 21.9.2012
Můžete napsat, kde jste moruši "trnavskou" kupoval? V jaké oblasti Vám zmrzla? Z.
Prorůstání vijanů, 13.9.2012
Naše některá rajčata to také dělají. Říkala jsem si, že se mají asi až moc dobře:). Také odstraňuji. Zuzka
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 13.9.2012
I když se vše dostatečně odpaří a je husté, stále je hmota jakoby hrudkovitá, oproti kupovanému kečupu, který je krásně jemňoučký. Proto jsem se ptala po zkušenostech se škrobem (nenapsala jsem, ale předpokládala jsem Solamyl). Takže škrobem chci již... celý příspěvek >
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 13.9.2012
Jak upravit konzistenci kečupu, aby byl takovýhladký jako ten "z obchodu" a při tom vydržel zavařný dlouho? Myslím, že je v něm škrob, ale pak by mohl být problém se zavařováním a trvanlivostí. Z.
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 10.9.2012
Zavařená rajčata:  rajské oloupu - chvíli vařím ve slané vodě, ochladím a oloupu. Nakrájím na větší kousky 1/2, 1/4...Pokud jde snadno, vyndám semena. Kousky rajčat dám do větší mísy a přiměřeně osolím, tak aby při použití např. na... celý příspěvek >
Buckingham Tayberry x Tayberry, 10.9.2012
Jenže trny jsem neviděla ani na Tayberry, které mají všude. Zuzka
Bifteková rajčata, 10.9.2012 Obsahuje fotku
zde ještě další - neumím vkládat obrázky:) Zuzka
Bifteková rajčata, 10.9.2012 Obsahuje fotku
Přikládám fotky velkého masitého rajčete z Bulharska - toto má 450g. Na trhu měli i větší- cca do 600g. Vedle něho nahoře v pravo je rajče Carbon-550g. Zuzka
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 10.9.2012
Sugo-pomodoro, aniž jsem věděla, jak se to jmenuje vaříme doma na špagety stále. V létě z našich čerstvých rajčat a v zimě ze zmrazených, nebo našich zavařených. Bazalku dávám domácí sušenou - je výraznější, než čerstvá, máslo nedávám, tymián také... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 9.9.2012
Ano, byli jsme v Bulharsku. Smínka jsem vyndala a zkusím ze semínek příští rok pár rostlin vypěstovat. Dnes ráno jsme se vrátili. Na zahradě je spoustu zralých rajčat:) včetně San Marzano. Po plísni ani stopy, tak za chvíli asi... celý příspěvek >
Aprimira, 10.8.2012
z loňské diskuze "hybrid švestkomeruňka" jsem našla toto: Tak po rokoch tvorcovia APRIMIRY (Geisenheim) priznali to, co sa o tomto krizenci tvrdilo - ze to nie je ziadna marhulo-slivka, ale len Mirabelka. Za to, ze tisicky nadsencov... celý příspěvek >
Buckingham Tayberry x Tayberry, 9.8.2012
Netuší někdo jaký je rozdíl mezi Buckingham Tayberry a Tayberry bez bližšího označení. díky Zuzka
Slivoň Hollywod, 9.8.2012
Hollywood pěstuji druhým rokem já i má známá. V porovnání s ostatními slivoněmi je velmi životaschopná - musím zkracovat letorosty. Letos (2. rok po výsadbě malého keříku- cca 0,5m) na ní mám 2 krásné plody - chystáme se je ochutnat. Jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika