Příspěvky uživatele - 37.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aprimira, 9.8.2012
Tak co s tou "bezva"aprimirou uděláme? Na zahradě zrovna moc místa nemám a vím o lepších stromech, co pěstovat než je špendlík. Ta má skvělá aprimira je ze školky Fytos Plzeň na podnoži St. Jul.- došla jsem si ke stromu pro cedulku. Je to... celý příspěvek >
Aprimira, 9.8.2012
Aprimiru mám na zahradě 2. rokem. Letos měla první plod. Nevidím žádný rozdíl mezi ní a obyčejným špendlíkem. Jest-li má chut po meruňce, tak to ji pak má každá švestka. Plod byl malý, tak jak klasický špendlík. Nevím, zda je to špatným pěstování.... celý příspěvek >
Remontantní maliník - růst, 8.8.2012
Díky za radu. Nemohla jsem to nikde najít a měla jsem strach, zda nejsou maliny třeba přehnojené. Jsem už klinější a jdu nové výhony vytrhat, protože do října by na nich maliny určitě neuzrály. Díky moc za radu Zuzka
Moruše - hledám jakékoliv informace, 7.8.2012
Ví někdo, jaký je rozdíl mezi moruší Trnavskou a Bzeneckou - velikost keře (stromu), kvalita plodů... Jsem z Prahy. Chci ji nasadit k plotu, kde je místo tak 3m na šířku. Do výšky může růst klidně do 3-4 m. díky Z.
Ruj vlasatá, 6.8.2012
Dík za radu. V zahradnictví Liska Růj Grace měli. Měli to i na webu - nenašla jsem to:(. Zuzka
Avokádo a jeho pěstování, 6.8.2012
Avokádo pěstuji ze zvědavosti - z pecky. Ale popravdě řečeno, přemýšlím, k čemu je vlastně dobré. Plodit určitě nebude a vzhledově také nic moc. Nejlépe opravdu roste ve velmi světlém stínu a vlhku (koupelna s velkým oknem na sever).... celý příspěvek >
Remontantní maliník - růst, 6.8.2012
Jenže nám opravdu rostou nové výhony (ze země) 2x ročně. Na podzim jsem maliník celý pořezala až k zemi, takže nejde o obrážení starého dřeva. Na jaře vyrostli první výhony a ty nyní začínají plodit. Zároveň rostou i výhony nové (mají nyní cca... celý příspěvek >
Remontantní maliník - růst, 6.8.2012
Našemu remontánnímu maliníku rostou nové výhony jak na jaře, tak i nyní. To, že rostou nyní, mi přijde divné. Je to tak správně? Pokud ne, kde může být chyba? Dík za radu Zuzka
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 4.8.2012
Ví někdo, jaký je rozdíl mezi moruší Trnavskou a Bzeneckou - velikost keře (stromu), kvalita plodů... Jsem z Prahy. Chci ji nasadit k plotu, kde je místo tak 3m na šířku. Do výšky může růst klidně do 3-4 m. díky Z.
Ruj vlasatá, 10.7.2012
Růj vlasatá - Royal Purple je moc tmavá. Grace je světlejší a barevně se mi hodí lépe. V Libici nad Cidlinou ji ale nemají, alespoň mi to řekli do telefonu. Z.
Ruj vlasatá, 10.7.2012
Na zahradu chci zasadit Ruj vlasatou. Vybrala jsem si kultivar Grace (červená). Nikde není k sehnání. Nevíte někdo, kde ji zakoupit? dík Z.
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 8.7.2012
Děkuji za typ. Zatím jsem našla od firmy Kordes bílou růži -Ilse Krohn Superior a růžovou Laguna. Zkouším, zda někdo neví o něčem lepším. Tu růžovou potřebuji opravdu výraznou. Za růží je pískovcové pozadí a světle růžové, tmavě červené by... celý příspěvek >
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 7.7.2012
Poradíte mi někdo pnoucí růži, aby byla odolná jak proti padlí, tak proti černi, byla voňavá, kvetla opakovaně, plný květ, barva nejlépa bílá neo výrazná červeno-růžová. Dík Z.
Viburnum plicatum 'Watanabe'- Kalina japonská Watanabe, 7.7.2012
Chci si na zahradu pořídit kalinu- Viburnum plicatum 'Watanabe'. V literatuře se rozchází informace o době květu. Nepětujete ji někdo ńáhodou na své zahradě? Zajímá mě, zdy kvete pouze v květnu/ červnu, nebo pak i průběžně přes celé léto, i když asi... celý příspěvek >
Dřín - Kazanlak, Shumen, Pancharen, 7.7.2012
Plody vypadají docela velké. Dáte vědět, až udou zralé, jaké jsou...? dík Z.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika