Příspěvky uživatele - 37.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata San Marzano, papriková, banánová, 10.2.2012
Bejbino je také výborné. Ale nám v těch 14-ti denních deštích, co poslední 2 roky byly, nevydrželo. Má problém s praskáním už tak po 1/2-denním dešti. Pollicino u nás vydrží déle - 1 den deště určitě a pak praská jen málo. Ale po... celý příspěvek >
Rajčata San Marzano, papriková, banánová, 10.2.2012
Aha. Tak to jsem ráda, že jsem se optala. Pořád jsem nechápala, co je na nich tak zázračného. Dnes jsem ale narazila na internetu na paprikové rajce Cornabel F1, které je k přímé spotřebě. Pokud chci rajské zavářet nebo mrazit, tak je tedy... celý příspěvek >
Rajčata San Marzano, papriková, banánová, 10.2.2012
Před několika roky jsem pěstovala rajčata San Marzano(semena z ČR). Rajčata nebyla nic moc - bez chuti, moučná, praskala. Máte někdo nějaký typ na dobrou odrůdu tyčkových rajčat typu San Marzano, nebo banánových, paprikových a pod. Chužťově... celý příspěvek >
Broskev Symphonie - podnož BSB nebo jiná do Ca půdy, 12.4.2011
Na zahradě máme těžkou jílovitou půdu s nadbytkem vápníku. Broskvoním proto žloutnou listy. Chci vysadit novou broskvoň. Vím přesně co chci - dobře plodící opravdu žlutomasou odrůdu s dobře odlučitelnou peckou. To je Symphonie. Potřebuji ji ale na... celý příspěvek >
Prodlužovací trubka na postřikovač, 2.4.2011
Řeším stejný problém. Postřikovače SOLO za cca 1200,- s prodlouženími okolo 500,- až 1200,- jsou tak trochu s cenou "mimo":). Narazila jsem na internetu na postřikovače HECHT - s různými prodloženími (po 38 cm s postupným... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika