Příspěvky uživatele - 46.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň do těžší, vlhké půdy, 20.3.2012
jabloň je světlomilný strom a proto např ve stínu ořešáku se natahuje za světlem. Spíš než odrůdu bych řešil podnož. Nedoporučuji MM 106 a M 26 obě trpí na vlhkém stanovišti límcovou hnilobou, Phytophtora cactorum. Odrůda je asi jedno jaká,... celý příspěvek >
Jak a kdy zastřihnout křídla, 18.3.2012
Jinak mne ještě napadlo, slepice mnohdy napadne přeletět na místě, kde se nejvíc zdržují nebo je jich přetlak. Na místech méně frekventovaných ji mnohdy ani nenapadne přeletět byť je plůtek jen 120 cm. To je jedna zkušenost, další skušenost,... celý příspěvek >
Žlutá švestka - kde ji sehnat?, 18.3.2012
Máte někdo Bellamiru? Z té se také údajně dá pálit.
Sladká jablka, 2.3.2012
vážení, mohl bych poprosit o nějaké fotografie odrůdy Signe Tilish? Archivní. ¨Juraj Kafka
Zanedbaný sad - jak začít s řezem, 29.2.2012
Máte všichni pravdu, já jen přidám svůj přístup ke starším a zanedbaným stromům. Pořád si strom představuju jako mladý stromek tj. nějaká osa, nějaké kosterní větve, hlavní výhon a pod. Akorád na to nejdu s nůžkama, ale s pilkou tj. všechno je... celý příspěvek >
Slepice žere vejce, 29.2.2012
Nejlepší je zvětralá poctivá vápenná omítka. A nebo stačí koupit v dobrém obchodě pytel s gritem z mořských lastur a máte vystaráno.
Slepice - jaký druh?, 29.2.2012
Dobrý den, kurník nad kozím chlívkem? A jak tam polezete? Myslete nejdřív na snadnou obslubu i ve vyšším věku. Tj. kurník přístupný kolečku = šířka dveří, vysoký tak, abyste tam mohli vládnout lopatou a vidlemi. Sám vím co je to nízký strop.... celý příspěvek >
Slepice - jaký druh?, 26.2.2012
Nemáte zač, klidně se ptejte dál.
Slepice - jaký druh?, 25.2.2012
1,8 je středně vysoký plot. Pokud se bojíte přelétávání, zvolte středně těžké plemeno - ty se ze země nezvednou, např. hempšírky, rodajledky, australky. Uspokojí Vás slušnou snáškou pěkných hnědých vajec. Pokud by to byly vlašky nebo leghornky,... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 18.2.2012
Opal, Katinku i Malvazinku mám od Radima Peška. Letos by měly prvně zaplodit. Tak se těším. 
Renety, 17.2.2012
Přátelé děkuji za příspěvky, netušil jsem, že se ze dne na den nastřádá 14 příspěvků. Dokonce došlo k vyřčení dalších otázek, které jsem nenakladl jako třeba co je to ta renetovitá chuť a je mi tak čteno z myšlenek. Jen tak dál, já myslím, že to... celý příspěvek >
Synonyma odrud, 11.2.2012
To byste se divil. Takový Top Gigant (slivoň) už je pod názvem Big Maxi a nebo Obergig.:-)
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 6.2.2012
Já se omlouvám, já jsem je otřel, vím, že se to dělat nemá. Ale byly zaprášené, nesli jsme to v papírové krabici a upadlo nám to na asfalt. Slupka Schnigy normálně není mastná, lesklá, spíš matná. Mastná slupka je u toho Lipna.  Ty Vaše jsou... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 5.2.2012 Obsahuje fotku
Opál... Střížovický rezistent Topaz x GD. Tvrdé zimní jablko schopné vydržet to co Topaz tedy do dubna. Velikost jablek v plné plodnosti menší, slupka někdy středně rzivá. Chuť žluté dužniny sladká, kořenitá.
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 5.2.2012 Obsahuje fotku
Lipno... Střížovický rezistent Vanda x Rubinola. Velké jablko, zploštělé, mírně mastné slupky, velmi šťavnatá dužnina. Chuť proti Vandě sladké, proti Rubinole kyselé. Zkrátka je tam cítit po Vandě ta ostřejší kyselinka, ale dá se to snést.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika