Příspěvky uživatele - 46.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kidd´s orange, 19.9.2011
Zdravím pánové, doma mám červenou mutaci Cherry Cox a musím říct, že se ji tu docela daří. Mám ji naroubovanou ve dvou stromech, jablka jsou už ted nádherně celočervená, pěkného tvaru akorád ti sršni mi půlku načali!, ale musí se to zklidit,... celý příspěvek >
Delicious červený, 18.9.2011
Co se týče chuti a vůně, nedám na tuto odrůdu a její mutace dopustit, protože je naprosto originální, tlustá slupka je těžká na žaludek a tak stačí vzít nůž a oloupat ji. Pak to zkousnou i chudozubí. Škoda, že trpí jadřincovou hnilobou a brzy... celý příspěvek >
Sloupovité ovocné stromky, 18.9.2011
Souhlasím s Vámi, leč na lidské blbosti se vydělává nejvíc, tak to bylo a je. Sloupovitý růst je vlastnost kultivaru, a ne že to budu zastřihovat, to můžu taky buxus zastřihovat a bude z toho sloup jak telegraf, kdy normálně roste jako hustý ale... celý příspěvek >
Výstava Růžová zahrada v Lysé nad Labem, 24.6.2011
Dobrý den, Jak se vám líbila tato výstava, kdo jste tam byli? Chtělo to možná kromě Kordese taky Austina a jiné šlechtitele např. Tantau a pod. Samozřejmě tam neměl chybět Böhm. Co myslíte?
A je po úrodě, 6.5.2011
Tak letos meruňky mít nebudu a myslím, že mnoho dalších zahrádkářů. Středeční šedivák vzal komplet "kanadu", "francii" i "velké pavlovice".  Takže je jedno zda máte později nakvétající, či postupně nakvétající nebo... celý příspěvek >
Náhrada za Idared, 24.4.2011
Pane Boštičko, už jste mi to zase nandal. Jestliže je Otava zimní jablko, tak proč v říjnu silně propadává? Lezou do ní vosy, klovou do ní ptáci apod.  Velká jablka mají hořkou pihovitost. Možná je to přílišným hnojením. Nebo že by ve... celý příspěvek >
Náhrada za Idared, 21.4.2011
K těm zimním střížovickým "žluťákům". Opál skladovatelnost jako Topaz, ale střední a malé plody. Chuť sladká. I nyní. Předností je sytost žluté barvy slupky. Luna skladovatelnost jako Opál nebo Golden Del. Slabší hladká slupka. Lépe... celý příspěvek >
Kdo krade vejce, 16.4.2011
hm to "potěší"
Nové plemeno Isa Brown Red, 16.4.2011
Dobrý den, jen upřesním. Nejedná se o žádné plemeno, ale o hybridní nosnice určené pro velkochovy. Je to obchodní označení nosného typu slepic nesouci vejce s hnědou skořápkou.  Další jsou Tetra, Moravia, Hisex, Horal, Dominant a jiné... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 15.4.2011
Problém splétání je v tom, že samec není tak bujný jako samice. Méně odnožuje a taky hůře z řízků zakořeňuje. Takže otázka je zda jej samice v těsné blízkosti neudolá.
Kvetou moc brzo, 15.4.2011
Blatensko jižní čechy 505 m n m. Odrůda Hargrand kvete již týden, všechny otevřené nyní už opadávají některé okvětní plátky,  Lemeda kvete, některé květy ještě zavřené bílé, Pincot je na tom obdobně, některá poupata dokonce ještě růžová. Problém... celý příspěvek >
Toptaste, 10.4.2011
Pane vidět, že jste ještě nenarazil. Zvěř lákají schválně nově zasazené stromky. Srnci skutečně jsou schopni strhnout pletivo a odřít parůžky kůru tak, že jsou tam cáry.  A to klidně v dubnu, květnu. Zajíci zpravidla ohryzají stromky v zimě.... celý příspěvek >
Broskvoně - Catherina?, 10.4.2011
Odrůda má až oranžovou dužninu. Takže barevně velmi intenzivní. Jinak je to jak psali předchozí přispěvatelé. Při zpracování v velkovýrobě používají enzymatické oddělování pecky od dužniny. Jinak vy doma budete muset použít nůž a nebo dobře pecku... celý příspěvek >
Sázení meruněk a broskví na podzim, 3.4.2011
Dobře řečeno a nezbývá než souhlasit. Školkaři spěchají s dobýváním broskvoní, aby byli první z těch, kdo má v nabídce broskvoně. Předhánějí se navzájem. Takže na řadového zákazníka se nemyslí.  Je to špatně samozřejmě. Broskvoň je prostě... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 3.4.2011
Já jsem se bohužel setkal s tímto přístupem i u nepřekupníků, tedy výrobců. Bohužel asi mají kšeftu přehršle, tak naco si vážit zákazníka. Juraj Kafka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika