Příspěvky uživatele - 46.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Harlyne, Hargrand, Harogem, 13.11.2011
Zdravím všechny pěstitele meruňek, vím že doba je trochu mimo, ale rád bych znall vaše zkušenosti s odrudami meruňek původem z Kanadské provenience (šchl.st.  Harrow) tedy všechny začínající písmeny "Ha". Jak se vám jeví po... celý příspěvek >
Astra, 4.11.2011
Já nemyslel co od ní možno očekávat coby kdyby, já myslel jestli má doma někdo odrůdu Astra, a jak to s ní prakticky vypadá. Stíhá dozrávat v 500 mnm, jakou má chuť v ideálním roce aj. Zajisté je to atraktivní hruška červené barvy. Pro mne stále s... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 30.10.2011
Chlapi nic si z toho nedělejte, jsem holubář a mohu vám říct, že nově vydaný vzorník plemen byl také ušit horkou jehlou, byť byl poptávaný už jak dlouho. Takže to není jen v zahradnictví. Obecně se vše dělá stručnější a levnější a rychlejší na úkor... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 28.10.2011
hm, takže ľutujem :-)  o lítosti ani slovo, jen jsem řekl, že nová odrůda musí něčím zaujmout a minimálně konkurovat stávajícím, když ne v ideálním případě je překonávat. A proto je proces uznání v dnešní době těžký.
Astra, 28.10.2011
Máte s touto odrůdou někdo zkušenosti? Zakoupil jsem si ji ve Velimi. Měli tam taky Solanku, takže kdo ji chce... Astra je prý zimní červeně zbarvená hruška. Tak kdo mi o ní něco poví?Díky Juraj Kafka
Sloupovité ovocné stromky, 28.10.2011
Když budu chtít, tak budu mít korunky ve tvaru srdce a bude to hit, že se budem divit :-) Prostě nesouhlasím s falešnými fotografiemi a nebo nadpisy když to neodpovídá zkutečnosti. To je celé proč jsem možná úmyslně přeháněl. Chápu, že firma chce... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 27.10.2011
Eště si dovolím zareagovat na pojem atlas a pomologie. Snad mne neukamenujete. Pomologie je věda zabývající se plodoznaky, pome--je plod. Pomologie jak jsme zvyklí ale obsahovala i další morfologické znaky rostliny nebo odrůdy tj charakter růstu... celý příspěvek >
Začátečník a kvokající slepice, 22.10.2011
Prosím Vás hlavně jí nemáčejte a ani nedávejte žádný humální lék. Zbytečně tím zvíře týráte. Slepici která kvoká je třeba odnaučovat už v prvních dnech, protože později už je to obtížnější když je už rozsezená. Já to dělám tak, že kvočnu zavřu na... celý příspěvek >
Jak poznat, že slepice již nenosí, 22.10.2011
Věk kdy slepice končí se snáškou je podmíněn různými vlïvy. Nejčastěji to bývá různé onemocnění,  i jen pouhým ztučněním například může slepice přestat nést i jako mladá.  Je-li slepice zdravá a z dobře prošlechtěného chovu, vydrží v... celý příspěvek >
Jak chovat kohouta pro peří ("kosárky"), 22.10.2011
Na bílé kosírky je nedostižný kohout leghornky bílé. Velká čistě bílá ohnutá pera.  Přesně taková jako mají některé kroje na Moravě. Juraj Kafka
Jaký druh švestky na slivovici?, 15.10.2011
Jen malou poznámku k té chuti u sušených a čerstvých. Rozdíl bude v obsahu vody. Zřejmě všechny ty Topy a Joja a pod.  jsou pološvestky a jako takové mají po slívách kromě oválnějšího tvaru plodu i vodnatější nebo chcete-li štavnatější dužninu,... celý příspěvek >
Melrose a Gloster, 14.10.2011
Já Starkrimsonu fandím! Ale jak je pravdou musí být rok aby byl. Jinak měl jsem možnost ochutnat jeho téměř černou mutaci Red Cap z podmínek sadu Synkov u Rychnova n. Kněžnou. A v tomto období ještě plná pektinů a škrobů. Věřím však, že do Vánoc... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 28.9.2011
Zdravím Vás, pane Vysloužil, po delší odmlce reaguji na Váš názor a souhlasím, že některé odrůdy jsou ve vyšších nadmořských výškách lepší, než kdyby se pěstovaly v nížinách. Potrvdím to požadavkem jednoho nejmenovaného nově založeného sadu... celý příspěvek >
Sladká jablka, 25.9.2011
podle mého je nejsladší až je to nepříjemné odrůda Gala a její mutace. Za další pokud dojde tak medově sladká je coxovka, zcela jiste Opál s Lunou. Dále mě neznámé staré jablko, které mylně považuji za SigneTilish, taky jako med. Juraj Kafka
Jakou letní jabloň?, 19.9.2011
Mám odrůdu Vista Bella a vzhledově i chuťově velmi dobrá až na tu strupovitost. Dále mám Prusvitné, Stark Earlist, a Ametyst.. Ametyst po vzledové stránce špica, po chuťové stránce je pro ty kyselomilné, jinak provoní byt. Musí se nechat dojít. Vadí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika