Příspěvky uživatele - 46.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 5.2.2012 Obsahuje fotku
Rozela... Střížovický rezistent Vanda x Bohemia, atraktivního vzhledu a ještě lepší chuti. Trpí hořkou pihovitostí za nedostatku Ca v půdě. Charakteristicá je souměrnoust plodu, kališní jamka je jakoby vmačklá zpět viz. plod nahoře v pravo. Slupka... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 5.2.2012 Obsahuje fotku
...
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 5.2.2012 Obsahuje fotku
malá galerie k výše napsanému...
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 23.1.2012
No neodpověděl jste mi na dotaz :-) Zato Vám je líto, že Vám jsem kontakt nedal, můžete si ho opsat:-)  Bojovníku. Juraj Kafka
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 21.1.2012
Ze své degustační zkušenosti mám za příjemné chuti odrůdy Rondo a Moonlight.  Sonet a Goldlane mi přijdou navinulé. Ale jak říkáte, každý má jiné chutě. Koštoval jsem také Red spring a Starcats, u Starcatsu mi vadilo brzké moučnatění u... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 21.1.2012
A tak vyzkoušel jste některou z odrůd?
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 20.1.2012
K tomu výčtu bych přidal také Admirál, Gloster, Hana, Ametyst, Sirius, Zvonkové - ty také moc nůžky neposlouchají. Co se dobře větví na způsob vřetene tedy odrůdy co jdou "zknipovat" patří zcela jistě Topaz, Karneval, Blaník, Opál,... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 20.1.2012
Né každému se podaří štíhlé vřeteno zapěstovat.  Ono v podstatě by bylo nejlepší koupit knip a jenom ho zasadit. Tam už máme krásně navětveno v požadovaných úhlech, že skoro není třeba vyvazovat.  Problematický je například jonagold... celý příspěvek >
Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 20.1.2012
Přikláním se také k přeroubování stávajících jabloní snad kromě astrachánu to je stařičká krajová odrůda, a té bych nechal soliterní funkci na zahradě i když asi střídá. Co se týče jalovců verzus hrušní dá se to řešit ještě postřiky. Jinak třeba... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 20.1.2012
Váš příspěvek se mi líbí. :-) Vyzkoušel jste některou z těchto odrůd? Kde je psáno, že zadavatel musí kupovat z přebarvených a předražených katalogů? To není jiná možnost? Myslím si také, že cena do 250,- je docela přijatelná vzhledem k tomu, že... celý příspěvek >
Karneval, 13.1.2012
Tak z matčiny strany pocházím z Kútú. Ale žijeme trvale v jižních čechách Blatensko. Sama Blatná je v nížině řeky Lomnice. Zde ještě dnes není sníh, ale u nás jen 7 km dále v pahorkatině už je bílo. Proto používám svých 505 mnm jako takovou malou... celý příspěvek >
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 17.11.2011
Extrémní termín sázení jsem uvedl jen jako fakt, že pak už může být stromek jak chce tlustý tudíž mít zásobu dřeva jakou chce, už je to vyčerpané, tzn. že jen jsem chtěl přisvědčit, že v dřevě zásobní látky jsou, kterých při správném bežném termínu... celý příspěvek >
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 17.11.2011
Máte pravdu jako vždy, myslíte patrně evapotranspiraci. Juraj Kafka
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 16.11.2011
Ještě jednu věc řeknu. Ano, stromek se nemusí na podzim stříhat pokud je založen třeba v základišti a nehýbá se s ním, ale kolikrát se v základišti se stromky manipuluje, vyndavají se a zandavají i opakovaně během jednoho měsíce, tak to se potom... celý příspěvek >
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 16.11.2011
Já děkuji za respektování a také respektuji, přesto chci ještě dotáhnout tu větu že "stromky jsou ve stádiu hybernace- nejsou mrtvé", to znamená že dýchají. A když dýchají, tak lenticelami a čím více lenticel tím více vody z korunky odpaří... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika