Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekologická ochrana rajčat, 18.6.2011
10 % roztok kuchyňské soli - to je snad likvidační...
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 16.6.2011
Přidávám recept na osvědčený kečup: 3 kg rajčat, 1/2 kg cibule, jedna malá vchovatá a jedna malá rovná lžička soli, 5 hřebíčků, 14 nových koření, 10 pepřů, 2 lžičky hořčičných semínek, 6 cm skořice, 3 stroužky česneku, jedna vrchovatá lžička... celý příspěvek >
Roubování za kůru - je už čas?, 13.6.2011
Kdy se má odstranit PVC páska při roubování za kůru jabloní. Rouby krásně rostou a pod páskou se tvoří pěkně zával.
Uskladněná jablka, 13.6.2011
My jsme měli ještě pár Idaredů nedávno a v pohodě se dojedly.
Ekologická ochrana rajčat, 13.6.2011
Tak jsem se pobavil ekologickou diskusí a stříknul rajčata Acrobatem. Po něm přejdu na Ortivu nebo Ridomil /co 10 - 14 dnů/, vzhledem k jejich krátké OL . Rajčata jsou letos nádherná, tak by bylo škoda nechat je jen tak napospas plísni.... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 10.6.2011
Měl jsem ji několik let, strom velký, kvetla, ale plodů minimálně. Vykácena.
Papriky ze semínka, co s nimi?, 9.6.2011
No, takže asi měly vody dost, ale zalévejte, aby měly stále akorát vlhký substrát. Budou chtět taky přihnojovat, např Kristalonem plod. Mně se líbí, jak je jedna jako druhá, pěkná. Květináče jsou sice malé, ale máte nadšení. Tak hnojte a zalévejte.
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 7.6.2011
Je to možné, ale neotálet a zalévat.
Rejsek a granule proti slimákům, 7.6.2011
Ještě k pejskům a Vanishi nebo Mesurolu: Mám psa velmi všímavého /nesmíme před ním trhat jahody nebo třeba hrách, to se rychle přiučí a rve to taky/, takže sypu, když je zavřený na dvoře a v pohodě, nevšimne si pak ničeho. Letos máme jen slimoše... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 2.6.2011
Takže do víkendu to je docela přesně.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 2.6.2011
Tak jsem nečekal na víkend a mám postříkáno - Mospilan a Baycor. Mospilanem se dá stříkat ihned po vrcholu letové vlny, takže akorát nyní.
Papriky ze semínka, co s nimi?, 2.6.2011
Máte nádhernou sadbu! Do šedesáticentimetrového truhlíku bych dal 3 jednotlivé rostliny. Do květináče aspoň 20 cm v průměru bych dal po jedné rostlině. Předpokládám, že je budete pěstovat jen v truhlíku nebo v květináči? Nebo i venku? Venku by jim... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 2.6.2011
A čím jste stříkal? Já budu o víkendu Mospilanem. Podle AMS to vychází na 31. 5. ovicidy a trochu později larvicidy. Podle lapáku to vychází taky na víkend. Na AMS SET jsou pro HK nesmysly, řídil jsem se podle Mokošínu a Jičínu. HK.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 29.5.2011
Tady najdete hodně měřících stanic po celé republice. Pro příslušnou stanici a škůdce se napočítavají procenta, když se blíží ke 100%, provede se postřik. Dnes jsem stříkal proti strupovitosti a padlí /Zato + Dithane/. Pokud nebude zlobit Medard, tak... celý příspěvek >
Vypalování plevele, 28.5.2011
Nezničíte tím kořeny, čili to je na prd a popálíte trávu kolem. Zvolil bych selektivní herbicid, např. Agritox.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika