Příspěvky uživatele - 191.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za strom, 23.5.2011
Chyba, je to Lyriodendron tulipifera s "R"
Co je to za strom, 23.5.2011
L jako lilie.
Vlnovník hrušňový, 21.5.2011
Já bych ho nejedl vůbec.
Vlnovník hrušňový, 21.5.2011
Je to Typhlodromus pyri, zadejte si na internetu do vyhledávače.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 20.5.2011
Ve feromonovém lapáku bylo včera uloveno 12 a dnes 5 obalečů. Připadá mi to letos nějak moc brzo. Mimo jiné vždy stříkám třešeň proti červivosti, když kvete černý bez, a to bylo cca na Medarda. Letos bez už kvete nyní. Prý už někde kvetou lípy. Lípa... celý příspěvek >
Konec strobilurinů, 20.5.2011
Netušíte proč končí registrace strobilurinovým přípravkům (Discus, Ortiva, Quadris, Zato... + dalším používaných třeba v obilovinách...). Vyčetl jsem to na stránkách Ovocnářské unie v Registru přípravků.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 18.5.2011
Dnes jsem vyvěsil feromonový lapák na zjišťování letu obaleče jablečného. HK.
Vadnoucí meruňka, 18.5.2011
Je to asi mrtvice. Nedá se s tím nic dělat. Uvidíte, ale asi je po ní. Já jsem letos odřezal už tři větve na velkém stromě.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 14.5.2011
Stříkal jsem Zato + Dithane a našel jsem i dost svilušek tak + Nissorun.
Čim hnojit jahody, 14.5.2011
Jistě můžete, ale z hygienických důvodů bych to teď nedělal.
Retardace trávníku, 12.5.2011
Tak to dopadlo docela bídně. Trávník z poloviny asi pojde. Je zajímavé, že jetel plazivý to nepoškodilo.
Mrazík, 7.5.2011
Jo jo, u baráku.
Moniliový úžeh, 6.5.2011
Přípravky: Baycor, Horizon, Spongor, Talent, Teldor.../podle Agromanuálu/.
Kdy preventívní postřik rajčat?, 6.5.2011
Já stříkám poprvé kolem 20. června Acrobatem, potom co 14 dnů Ortivou /má OL jen 3 dny/ do konce srpna.
Mrazík, 6.5.2011
Já mám pomrzlou révu v západní polovině řady, druhá, východní polovina je netknutá. Jinak ovocné stromy, jahody, angrešty a rybízy jsou v pořádku. Hradec Králové
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika