Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtracia s variabilnym prietokom, 5.3.2019
Vůbec nerozumím, proč byste měli snižovat průtok filtru. Lepší je to nechať jít naplno. A co se týče absence biologického filtru, tomu už vůbec nerozumím. Raději kupte sun sun s molitanem a na ten štrbiňák se vykašlete.
Skrápěná filtrace, 18.12.2018
Je to dost zlozite, ale v jazierku su zony s roznymi koncentraciami O2 a tiez osidlene roznymi bakteriami. Nie je nic lepsie ako nasledovna stranka, ktora vam odpovie na vase otazky. Mimochodom. Ma niekto skusenosti s tymto typom filtracie?
Česnek 2017/2018, 31.10.2017
pozor! masa mierne oteplit
Dehybridizace rajčat, 17.10.2017
Ludia spamatajte sa. Zahradkari na vidieku za sociku, ale aj teraz a v minulosti pestovali rajciny, ktore boli vynikajucej chuti a odolne voci chorobam. Podobne je to v krajinach kde sa rajciny pestuju tradicne. grecko, spanielsko.. pestuju sa... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj, 19.10.2012
mam take pomarancove gulicky... smrdi to ostro pomarancovou chutou, ako by ste skondenzovali nejaky spay s pomarancovou vonou. Ovonane zblizka to vyraza dych. Urobil 2 kopce. Hadicou som hlinu dostal do diery a nechal opadnut vodu. Potom som do... celý příspěvek >
Test na metanol, 2.10.2012
spocitali ste, kolko asi by muselo by byt v 1 ml vzorky gramov ci ml ci % metanolu, aby ste zredukovali 1 gram!!! manganistanu?
Mulčovací drť z listí dubu, 3.9.2012
Dubova kora je super dokorativny mulc. Ale iba jednou stranou hore, tou vonkajsou. Velke kusy radove 5-10 cm su dost tazke a mozete mat stabilny mulc resp dekorativnu vrstvu.. Je odolna, mam ju dva roky bez znamok vyznamneho rozkladu.Pod nou stary... celý příspěvek >
Envipond, 3.9.2012
Bakterie su prirodzenym konkurentom riasam. Ak ich date do jazierka premnozene, pripadne nejake zivotaschopne kmene, moze to riadne zamavat s riasou. Je to nieco ako pozivanie biokultury pre upravu crevnej flory. Ci existuju bakterie ktore priamo... celý příspěvek >
Jak čistit šlapáky zarostlé trávou, 3.9.2012
aj niektorymi rylmi sa to da.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 20.8.2012
...medzi roznymi mikroorganizmami prebieha konkurencny boj o prostredie, ziviny a pre mna nie je nic prekvapive, ak by napr. rast a bujnenie napriklad sinic (co su bakterie i ked ich jazierkari volaju jednobunkovymi riasami) potlacilo pritomnost... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 9.8.2012
Vy by ste asi nejlepsie poradili, aka sekacka je naj... (ta, co ste este neopravovali?) Aky mate nazor na vretenovku od fiskars?
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 17.7.2012
este sa tu nespominala ta nova sekacka od fiskars
Filtrace Tripond - stoji za to?, 22.6.2012
Ma niekto filter ERIC? Zaujimali by ma skusenosti.
NO3 a výměna vody, 22.6.2012
Narusenim stavu bakterii zdvihnete hodnoty amoniaku a nie dusicnanov. Na dusicnany su najlepsie nejake plavajuce rastliny. Ich mnozstvo sa zvysi aj rastom rias.
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 18.6.2012
Tak som sa nakoniec rozhodol pre lacnejší typ, pondovac. Mam len tých 5 kubíkov a na toto by to malo stačit, aspoň na pravidelnú údržbu. Tento vysavač pravidelne vypína a zapína, a dosť sa toto technické riešenie na fóre kritizuje. Mne to nerobí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika