Příspěvky uživatele - 216.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 1.10.2012
Zdravím Pavle, pěkná úroda  ! Chtěl jsem se zeptat, kde jste získal semínka Lungy? Děkuji za info. Chtěl bych ji příští rok zkusit pěstovat. S pozdravem, Robert 
Využití tykve fíkolisté, 13.9.2012
Zdravím, jedná se o odrůdu Blue Ballet. viz. vlákno "Neznámá tykev". Zdraví, R. F.
Neznámá tykev, 13.9.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, už znám odrůdu tykve, která nám roste na kompostu. Jedná se o odrůdu Blue Ballet. Výborná pro kuchyňské použití. Hezký den, R. F.
Neznámá tykev, 7.9.2012 Obsahuje fotku
... ještě další fotka...
Neznámá tykev, 7.9.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, na kompostu nám vyrostla mě neznámá odrůda tykve. Nevíte prosím, co je to za odrůdu? Díky, zdraví R. F.
Využití tykve fíkolisté, 7.9.2012 Obsahuje fotku
Pane Vysloužile, máte pravdu. Fotky jsem plánoval dát do nového "vlákna". Tak je dám i sem. Díky za info. R. F. 
Využití tykve fíkolisté, 7.9.2012
Zdravím, nemáte prosím fotky plodů tykve fíkolisté? Na zahradě nám vyrostla neplánovaně jakási neznámá tykev. Díky, R. F.
Zarostlá zahrada, 13.6.2012
Děkuji za rady. Zahrada má cca 500m2 a do nájmu ji mám dlouhodobě (s možností odkupu). Takže bych to chtěl udělat pořádně. Problém je, že s nějakou těžkou technikou se tam nedostanu (je to v kolonii, kde je přístup pouze po chodníčku mezi... celý příspěvek >
Zarostlá zahrada, 13.6.2012
Dobrý den, dostal jsem do pronájmu zahradu na které tak 10 let nikdo nic nedělal. Je plná vzrostlých náletů (zhruba 2 metrových), několikaleté trávy,... prostě džungle. Potřebuju se toho zbavit. Nechci používat chemii, tak jsem plánoval zahradu... celý příspěvek >
Vyséváte tykve na roubování?, 18.3.2011
Zdravím, ještě je čas bych řekl, Robert
Papriky - klíčivost semen, 10.3.2011
Ahoj, no nazdar...! Mimo jiné jsem letos zkusil taktéž od Seva Seed tady tu směs odrůd k rychlení... . Tedy řeknu vám, že 2% klíčivost semen je velká bída... . No uvidíme, ještě porovnám koupenou šarži. Vysel jsem teprve 7.3., tak uvidím.... celý příspěvek >
Není pozdě na výsev paprik?, 1.3.2011
Měl bych je do fóliáku, ale asi už je opravdu pozdě...  Robert
Není pozdě na výsev paprik?, 1.3.2011
Zdravím všechny pěstitele . Vloni jsem vyséval semínka paprik 5.2. Letos jsem se k tomu nedostal . Není už příliš pozdě na výsev? Dnes je už 1.3. Zdraví Robert
Papriky - klíčivost semen, 1.3.2011
Ahoj Mirku, loni jsem vysel Hamík a klíčivost byla vynikající. Stejně tak i jiné semínka od SEMO. Bohužel mi nevzešlo ani jedno od Libery odrůda Lucifer F1. Letos to vypadá, že vysévat nebudu. Už je asi pozdě. Co myslíš? Robert
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 25.8.2010
Zdravím všechny . Prosím o radu. Letos zkouším prvně pěstovat lilky. Přestože rostliny mají výšku kolem 1 metru, tak prostě neplodí... . Kvetou krásně, ale neplodí. Co je špatně? Pěstuji ve fóliáku. Díky za rady, Bob
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika