Příspěvky uživatele - 216.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 8.6.2009
... hmm pěkné rostinky . Moje rostlinky rostou velmi pomalu patrně z důvodu chladného počasí. Kuriozní je, že mám ještě náhradníky v poměrně malých květináčích ve fóliáku a u dvou rostlinek je na každé po jednom mini... celý příspěvek >
Fialové listy paprik, 3.6.2009
Nesouhlasím s doporučením okopávat v bezprostřední blízkosti stonku rostliny. Paprika koření poměrně mělce a okopáváním porušíš kořínky... Každý ať si dělá, jak uzná za vhodné. Já to rozhodně nedoporučuji...  Zdravím všechny
Melounoviště 2009, 3.6.2009
Zdravím všechny , ano, slyšel jsem o možnosti použití saponátu, ale nelíbí se mi to, že bych si tímto kontaminoval půdu. Je to těžký soupeř... Kolikrát jsme při okopávání narazili na hodně jejich hnízd ať už s vajíčky nebo s mladýma... celý příspěvek >
Co poridit na sekani plochy 1500m, 2.6.2009
Ano, ale bez plastového šasi, s centrálním nastavováním výšky střihu a hliníkovými koly - tedy Stiga Turbo pro 55 4S.
Melounoviště 2009, 1.6.2009
Ahoj milovnice , fotky zatím nemám, protože jsem rozbil foťák - na zahradě...  . Teď je na Moravě zima a taky hodně prší. Zahradu nemám každý den pod dozorem, takže dnes uvidím, jestli budu muset vysadit náhradníky... V pátek jsem jsem... celý příspěvek >
V jakém stadiu máte melouny?, 29.5.2009
Moje sazenice melounů jsou u většiny rostlin ve fázi stagnace . Po těch 14 dnech trochu vyrostli, ale s příchodem chladnějšího počasí se růst zastavil... . V záloze mám ještě dost náhradníků, kdyby se něco s... celý příspěvek >
Výběr sekačky - elektrická nebo benzínová, i s mulčem - moje mýty, 22.5.2009
Výpočty spotřeby elektriky a benzínu jsou zcela reálné pro hypotetickou sekačku výše uvedenou s výkonem motoru 3 kW, která by měla zvládnout 3800 metrů čverečných sekat řekněme každý týden. Jsem si vědom, že motor nepoběží zdaleka celou dobu na plný... celý příspěvek >
Výběr sekačky - elektrická nebo benzínová, i s mulčem - moje mýty, 21.5.2009
To jest 250 Kč - v elektřině cca 50 kWh - t.j. 16,6 hodin sekání na 3000W - t.j. 6x sekání po 2,77 hodinách. Za 2,77 hodiny 3800 metrů čtverečných sekačkou s 3 kW motorem posekáte jen těžko - takže vychází lépe benzín. Navíc se nemusí tahat za sebou... celý příspěvek >
Travní sekačka StigaTurbo 50 S nebo Stiga Turbo 53 S, 21.5.2009
Já jsem před nedávnem koupil model Turbo PRO 55 4S s motorem Honda 190 GCV a hliníkem - neřešil jsem až tak cenu stroje ani náhradních dílů. Ve vašem případě, kde jsou finance limitem, bych se přiklonil k hliníkovému šasi a motoru Briggs, který asi... celý příspěvek >
Rychlost pojezdu, 15.5.2009
Mohu potvrdit rychlost pojezdu u 55-ky TURBO PRO. Na nejvyšší stupeň je jen o málo rychlejší, než jednorychlostní sekačky. Těm 4,4 km/h nevěřím a časem změřím pomocí GPS - pokud bude méně, budu reklamovat.
Okurky Saladin, 14.5.2009
Proti Talašům nic nemám, taky nechci a nemůžu nic proti nim říct. Kupoval jsem tam jen vloni pár sazenic už ani nevím čeho... a byly dobré. Taky mám 4 sazenice Jánošíka z toho 2 jsem narouboval, tak uvidíme. Jsem zvědavý na žlutý meloun, jestli se... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 13.5.2009
Bez debat má Honda lepší pojezd, ale má zase jiná negativa, takže to u mě vyhrála ta Stiga. Byl jsem se podívat v Auto Jarov na tu Hondu a z toho plastu skeletu jsem prostě neměl dobrý pocit - na první pohled je proti hliníku rachitický, i když... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 13.5.2009
Tu Stigu mám už pár dnů doma, ale ještě jsem nesekal. Vše je na ní naprosto OK, ale je pravda, že pojezd je její nejslabší stránka (nižší ryvchlost, než bych si dovedl představit) a trochu mě to i mrzí. Je ale řešen naprosto jednoduše a při troše... celý příspěvek >
Honda HRD 536 C3 HXE, 11.5.2009
Ten jeden zde diskutující psal, že má 160 thují nasázených podél plotu s betonovou pedezdívkou a že seká i mezi nimi - tedy musí dojíždět až na doraz k této podezdívce - tedy, že skoro pokaždé dorazí až na beton a že má tedy jen strach, jestli to... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 5.5.2009
No vidíte. Já mám zrovna na okapu plast a na sekačce od včerejška hliník - před tím korodující ocelový plech. Lépe řečeno svody okapů u dílny mám plastové, protože původní měděné se velmi líbili našim nepřizpůsobivým občanům, kteří nelenili, vlezli... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika