Příspěvky uživatele - 216.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 5.5.2009
A teď se na Vás tady sesypou zatím šťastní majitelé sekaček Honda s plastovým skeletem a začnou Vám tvrdit, že Husqvarna má plast na prd, kdežto Honda používá úplně jiný - Polystrong, Xenoy atd. Já samozřejmě věřím, že je opravdu jiný a asi i lepší,... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 4.5.2009
A ještě k velikosti koše - rozdíl je o 3 litry - vy to poznáte?
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 4.5.2009
To si povíme po deseti letech, kdy plast hondy bude již dávno degradovaný, Versamov system je jen ručně ovládaná plastová klapka v tubusu výstupu trávy - co s ní asi udělá letící šutr?(na záruku Vám to nikdo neuzná), akorát ten hydrostat má lepší, to... celý příspěvek >
Výrobci osiva, 30.4.2009
Zdravím všechny, od jaké firmy byste mi doporučili si koupit semena zeleniny? SEMO, Nohel Garden? Nebo jiná firma? Díky
Keříčková rajčata, 30.4.2009
Zdravím všechny  Letos jsem zasel 2 odrůdy keříčkových rajčat - Balkonsauber a Venus. Mohl by mi někdo říct jaké jsou chuťově a jak budou velké? Díky
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 30.4.2009
Koukněte se na následující stránky, než budete někomu nabízet Hondu z Polska. Jestli není náhodou podobného původu - alibaba.com
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 30.4.2009
Já jsem taky psal, že by se musela dovalit z Polska - viz můj příspěvek nahoře, ale taky jsem psal o nevýhodách tohoto řešení, záruka jen 2 roky a to ještě v Polsku, technické odlišnosti od modelů prodávaných u nás - je to jistě ten originál Honda,... celý příspěvek >
Odrůdy paprik, 29.4.2009
Zdravím, máte zkušenosti s těmato odrůdama: Gelby F1, Kaliope F1, Vlasta, Granova, Meika, Bajka, Anka? Dík
Meloun vodní žlutý - Janošík, 29.4.2009
Zdravím, kdo by mi mohl říct, jaká je chuť této odrůdy vodního melounu? Děkuji
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 29.4.2009
Bude jistě dobrá, ale dát za sekačku s plastovým rámem 32 000,- Kč mi přijde trochu moc.
Dotaz k roubování, 29.4.2009
Mohl by mi prosím někdo detailně popsat techniky roubování okurek i s fotkama? Díky moc...
Okurky Saladin, 29.4.2009
... tak to je celkem vývar za 50kč... U nás ve Zlíně nevím, kolik stojí roubované okurky. Papriky a rajčata jsem viděl na trhu taky za 12kč. Máme svoje sazenice a řekl bych, že je to lepší...
Okurky Saladin, 29.4.2009
Nemusí se zaštipovat. Kolik stojí naroubovaná okurka?
Okurky Saladin, 29.4.2009
Čau, dočetl jsem se, že hybridní salátovky F1 (Saladin aj. hadovky jsou určitě F1) se nemusí zaštipovat. Tak je to asi pravda... Robert
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 29.4.2009
Též aktuálně řeším výběr nové sekačky. Byl jsem se podívat na oba zmiňované stroje a u té Hondy mě odrazuje plastový skelet - na první omak nepůsobí tak pevně, jak všichni tvrdí a u té Husqvarny mě zase trochu odrazuje ten, prý ucpávající se, tubus... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika