Příspěvky uživatele - 216.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba na rajčetech, 1.7.2010
Venus má sytě zelené listy specifického tvaru a rostlina je menšího vzrůstu. Robert
Choroba na rajčetech, 30.6.2010
Zdravím Mirku, chci se zeptat, jestli vysazuješ rajče Venus i do volné půdy nebo jen do květináčů? Jinak gratuluji k pěstitelským úspěchům! Jde za Tebou vidět hodně práce...  Zdraví Robert
Úroda, 1.6.2010
Vážení přátelé-kamarádi... musím zde konstatovat, že mé počáteční zahrádkářské nadšení rychle pominulo  S vidinou velké úrody zeleniny a ovoce jsem od konce zimy pracně a vytrvale předpěstovával sazenice paprik, rajčat, jahodníků, okurek,... celý příspěvek >
Tolerantní rajčata, 17.5.2010
Děkuji za tip, dnes vyrazím do Bauhausu a uvidíme a o katalog jsem si napsala. Hezký den
Nejchutnější rajčata, 11.5.2010
... taky jsem si letos pořídil Pollicina . Věřím, že nezklamou... 
Nejchutnější rajčata, 11.5.2010
Bejbino určitě není menší odrůda. Na balkon bych volil spíše Rubínek, Venus.
Husquarna LC 53 nebo Stiga turbo pro 55 4s?, 21.4.2010
Mám tu Stigu cca rok a zatím jen chvála. Motor je běžnou trávou - i vyšší naprosto nezastavitelný - Honda GCV 190 a hlavně skelet ze slitiny hliníku. Dále je velmi příjemné antivibrační uložení motoru - na silentblocích. U té Husqvarny jsem slyšel o... celý příspěvek >
Jahodník Grandian F1, 15.4.2010
Mirku, máš pěkné sazeničky . Moje sazeničky jsou už taky větší. V jak velkých buňkách je teď máš? 5x5? Kdy je budeš vysazovat? Robert
Sekačka Honda nebo Stiga?, 14.4.2010
To že se nedají sehnat hodnoty točivého momentu v grafu pro Briggse je jasné. Kdyby to zveřejnili, neprodali by už ani jednu sekačku s takovýmto předpotopním motorem.
Roubování okurek na tykev, 14.4.2010
Zdravím, to by mě taky zajímalo. Semínka této tykve mám z loňska. Chystám se ji vyset. Uvidím...
Sekačka Honda nebo Stiga?, 14.4.2010
A za kolik se dá ta Honda 537 s plastovým rámem sehnat tak, aby člověk nemusel do Polska? (Stiga má hliníkovou slitinu za 20 800,- i s Hondou 190 GCV) Jak se bude řešit záruka, když člověk chytne cca 3 - 4cm křemen a prorazí rám? Pokud vím, Honda to... celý příspěvek >
Žloutnutí listů u rajčat, 9.4.2010
Zdravím, prosím poraďte! Listy u sazenic rajčat začínají žloutnout. Nevím, čím to, ale jen u odrůdy Tornádo F1. Ostatních 6 odrůd je v pohodě. Podmínky stejné, zálivka stejná... Díky za rady.
Křovinořez do15. tisíc, 7.4.2010
Po dlouhém váhání jsem na chalupu k údržbě 8000m koupil křoviňák profi Solo 154. Motoricky, konstrukčně (přenos síly na kotouč) i ergonomicky je skvělý, ale má dvě vady. první je, že po nějakém čase odešlo ochycení rukojeti - je plastové a ozubení... celý příspěvek >
Má smysl 6ti (7mi) letá záruka, 1.4.2010
Přesně. Smysl to nemá. Za takovou podobnou prohlídku jsem letos dal 1580 Kč a abych udržel nabízenou záruku (STIGA - 5 let), dám tedy 7900 Kč. K tomu ještě napočítat náklady za transport sekačky do servisu a z něj a ztráta času bude stejná, jako,... celý příspěvek >
Výkon motora B&S, 31.3.2010
Mohu potvrdit. že Honda 190 GCV má tak o třetinu víc síly, než běžný Briggs, který uvádíte se stejným obsahem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika