Příspěvky uživatele - 216.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy melounu vodního, 12.3.2010
Ne, nemám, kde jsi získal semínka? Kde jsou k dostání cizí odrůdy? Přes net ze zahraničí? Díky Robert
Odrůdy melounu vodního, 12.3.2010
Mirku nemám, kde jsi získal semínka? Kde jsou k dostání cizí odrůdy? Přes net ze zahraničí? Díky Robert
Mám něco s paprikami?, 17.6.2009
... no já spadnu z noh...  - semínka, ty jsi teda řízek !. Pirimor, Mospilan, Karate, Fast... atd. Semínka = Mšice jak hovada,  tys mě rozesmál... 
Obří masitá rajčata, 17.6.2009
Ahoj Irčo , letos zkouším také obří rajčata Brutus+Costoluto Genovese a paprikové San Marzano. Jsem zvědav. Klasické tyčkové mám Start F1, Tornádo F1 a Stupické. Keříčkové Balkonzauber a Venus. Zdravím  robert
Melounoviště 2009, 12.6.2009
... hmm, tak to je blbé, že ti z 8 semen vyrostla jen 1. Já jsem měl 100% úspěšnost u Sprintera i u tykve Fíkolisté...  ...Popravdě, nevím, kde bych sháněl takové odrůdy, které uvádí ten človíček...  
Okurky Saladin, 12.6.2009
Honzo, jedná se o tzv. vzdušné kořínky. V žádném případě by neměly zakořenit do půdy, protože by tím roubování ztratilo smysl. Jinak pěkné hadovky. Co máš za odrůdy? r.
Mšice na paprikách, 11.6.2009
Včera jsem objevil na pár rostlinkách paprik na spodní straně listů mšice + nějaké další škůdce. Škoda, že jsem neměl sebou foťák... Nevím, co to je. Tito škůdci mají tvar kuličky o průměru cca 2mm, černá barva. Bylo jich poměrně hodně... celý příspěvek >
Žloutnutí a zesychání listů melounu, 10.6.2009
... hmm tak to nevím, řekl bych, že je to "spálené" od toho hnoje, ale když tam byla ještě tak velká vrstva hlíny... Nevím. Co přemokření?
Nejdou mi papriky ve foliaku, 10.6.2009
Rozhodně větrat... Fóliák pořádně ukotvit. Fólie v průběhu sezony může být větrem roztržena, tak to operativně vyměňujeme podle potřeby... Větrat se musí kvůli chorobám a také paprika nesnese dlouhodobě tak vysoké teploty... 
Flekaté listy okurek hadovek, 10.6.2009
... chtělo by to fotku...
Nejdou mi papriky ve foliaku, 10.6.2009
Mám podobný problém s paprikama. Nerostou mi moc výšky, ale jsou ve fázi, že se zesiluje stonek. Teď mají rostlinky stonek tak 5-7 mm v průměru. Začínají kvést. Nevím, jestli jsou úplně v pořádku, že nerostou moc do výšky. Odrůdy mám Gelby F1,... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 10.6.2009
Není zač - rádo se stalo... . Ano, můžou. Letos jsem rouboval žlutou odrůdu melounu Jánošík i červené Crimson sweet, Lajko II F1 a Lestra F1 na stejné podnože (i pro okurky Saladin F1 a Saturn F1). Pak mám ještě neroubované odrůdy Zobor a... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 10.6.2009
Ahoj, u nás ve Zlíně na trhu jsem viděl roubované melouny u jednoho stánku za 40,- pak jindy u dalšího za 70,- to si myslím, že je trochu přehnané. Spoléhám na své roubovance... 
Melounoviště 2009, 9.6.2009
Ahoj, rostlinky ti rostou pěkně...  Pravděpodobně budeš z Moravy. Vidím tam opadané trnky... Jo a ta ještěrka na fotce u sazenice Crisbyj e taky pěkná... . Ať se daří! r.
Melounoviště 2009, 9.6.2009
Ahoj  Ako sa vrúbluje? Jednoducho . Musíš si předpěstovat podnožové rostliny. Já používám tykev Fíkolistou a Sprinter. Použil jsem je jak pro roubování melounů tak i pro roubování salátovek-hadovek. Semínka melounů bych doporučil z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika