Příspěvky uživatele - 216.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte. Hecht-945 nebo Oleo-Mac-947?, 30.3.2010
Starší pily bych se bál, protože je většinou lidé prodávají proto, že jsou s tím problémy a Hechtu bych se zase bál proto, že je to Čína. Volil bych třeba levnější zaručenou značku a nový kus se zárukou. Určitě ale ne Čínu.
Kustovnice čínská, 29.3.2010
...není to náhodou naopak? Vlevo vypěstovaná ze semínka po 3 měsícícha a vpravo koupená...???!!! 
Dát už rajčata do skleníku?, 29.3.2010
...hmm, máš to pěkné  ! Sazenice rajčat máš tedy už hodně velké. Já jsem je vyséval 7.3. a papriky 5.2. Myslíš, že ti to venku nepomrzne i přes ty pěkné kryty? Letos zkouším taky Pollicino - "datlová rajčátka" jsem zvědav,... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 29.3.2010
Paní Jiřino, loni jsem úspěšně narouboval na cuketu žlutý meloun Jánošík. Byl to jen pokus, protože jsem neměl už k dispozici tykev fíkolistou ani Sprinter. Plodů bylo hodně. Robert 
Sekačka Brill, Stiga nebo Alko? Poraďte, 29.3.2010
Vlastním Stigu 55 Turbo Pro a vše super.
Já se taky divím, 26.3.2010
Ještě aby nevyměnili, když jste zaplatil při koupi takové dvě, nebo možná tři kousky.
Dát už rajčata do skleníku?, 26.3.2010
Ahoj Mirku, díky za příspěvky a pěkné fotky . Odkud z JM vlastně jsi? Já jsem z okr. Zlín. Robert
Pomoc s výběrem sekačky, 25.3.2010
Na svah jedině s pojezdem zadních kol. S předním náhonem a plným košem to moc nejede ani po rovině.
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 19.3.2010
Prvním rokem zkouším vypěstovat sazeničky Grandian F1, Delician F1 a později jsem ještě vysel Temtation F1. Vše od firmy SEMO v balení je 12ks semínek. Vzešly téměř všechny, ale úmrtnost sazeniček jsem měl velkou  . Co děláme špatně?... celý příspěvek >
Jahodník Grandian F1, 19.3.2010
 ... no tak to já mám taky takové chcípáčky... , naivně jsem si mylel, že porostou rychleji...  Chtěl jsem letos velkou úrodu , ale asi těžko... Robert
Jahodník Grandian F1, 19.3.2010
Ahoj Mirku, kolik mají nyní tvé sazeničky? Díky Robert
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 19.3.2010
Ahoj Mirku, sazeničky máš pěkné. Chtěl jsem se zeptat na sazeničky, které jsem zahlédl na jedné z fotek (odrůda Delician na kelímku). Jedná se o sazeničky jahodníku? Kdy jsi je prosím vyséval? Mám taky sazeničky jahodníků (prvně), ale moc... celý příspěvek >
Teplota výsevu jahodníku Grandian f1, 19.3.2010
Hezký den, jak jsou na tom nyní vaše sazeničky? Moje mají jen cca 2-3cm a dva-3 pravé lístky. Robert
Jahody ze semen, 19.3.2010
Zdravím všechny pěstitele jahodníků  . Chtěl bych se zeptat zda-li někdo letos vyséval semínka jahodníku. Kdy jste vysévali a hlavně jak velké sazeničky nyní máte? Nemám s výsevem žádné praktické zkušenosti jen teorie. Zkusil jsem... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 16.3.2010
Kluci švédský? Nenechte se mýlit. Výrobky Stiga se vyrábí ve stejné fabrice v Itálii jako značky MTD, CMI, Bolens, Yard-man a Cub Cadet. Neříkám tím však, ře by byly snad špatné - sám vlastním Stiga Turbo Pro 55 - ruční profi sekačku. Jen to holt už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika