Příspěvky uživatele - 178.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krystal - rada, 28.4.2010
Vostorg jsem ve skleníku nikde neviděl, spíš Arkadii, ale soudím, že by tam mohl být také dobrý. Odolnost proti padlí má asi stejnou jako Arkadia, k mrazům je hodně odolný, letošních -24°C přežil bez problémů.
Co vaše réva?, 28.4.2010
Podle ukrajinského popisu je Suručenský bílá univerzální odrůda. Jiný neznám.
Rhea nebo Kiš Miš Lučistij, 26.4.2010
Také si myslím, že do skoro 500 m n. m. nebude Rhea příliš vhodná a Kišmiš lučistyj také nepatří k nejranějším a hlavně nejodolnějším odrůdám. Proto ho mám na zdi a letošní zimu (-24) tam přečkal tak tak. Jsou určitě odrůdy vhodnější do této... celý příspěvek >
Postřiky a hnojiva, 22.4.2010
Samozřejmě vím, že Německo je podstatně dál v dávkování pesticidů podle listové plochy, ale ty počty mi nějak nejdou. Pokud bych použil třetinovou dávku pětkrát, tak se dostanu nad dvě kila se čtvrtým postřikem. A to nemluvím o tom, že v pozdějších... celý příspěvek >
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 22.4.2010
pro M.Hrkal šachta by byla velikosti cca 1/1 /1m, rozpůlená,v jedné polovině by byla čerpadla(na sucho)druhá polovina zaplavená vývodem z guly a skimeru..,šachta by byla horní hranou cca 50 mm nad hladinu aby to nenateklo k čerpadlům, filt umístěný... celý příspěvek >
Krystal - rada, 20.4.2010
Tak nějak jsem to myslel, lépe méně a kvalitnější. Co se týká výběru odrůd na pergolu,  s Dorfelderem zkušenost nemám žádnou. Nero letos přezimovalo dobře a i proti chorobám je odolné,  u něj mi vadí snad jen relativně malé bobule. Vostorg... celý příspěvek >
Růžová stolní réva, 16.4.2010
Určitě bych dal za pravdu panu Jonášovi, na stránkách jukka toho nesedí víc. Ani fotka u Jupiteru není v žádném případě slovenský Jupiter, ale něco úplně jiného. Ani popisky moc nesedí, Nimrang není tzv "rezistentní" odrůda a St. Martin... celý příspěvek >
Vinná réva, 15.4.2010
Aby to révu pozitivně ovlinilo by byl nejlepší plot kamenný, aby mohl akumulovat teplo. Ale i zakrytí proti větru Vám určitě nějaké plusové stupně získá. Čím to bude bych neřešil.
Výsadba révy vinné, 15.4.2010
Vyslepit znamená seříznout spodní očko neboli pupen. Pokud se to neudělá a zakořeňuje se ve vodě, spodní očko obyčejně zhnije a je lepší je odstranit. Ale mám i několik případů, že vyrašilo jen toto očko u řízků horší kvality. Ale tady jsem výše... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 15.4.2010
Suzi a Nimrang a novinky? A Nimrang jako rezistent? To snad ne! Suzi je maďarská stolní odrůda. Odolná je slušně, je má podle mého názoru jen jednoduchou chuť, proto po jejím ochutnání jsem po této odrůdě přestal toužit. U Nimrangu znám popis jen v... celý příspěvek >
Odrůdy vhodné na pergoly, 10.4.2010
Nevím jak dalece PRIM je schopen na Vysočině dozrát, přece jen nepatří k nejranějším odrůdám. Asi by byly vhodné ty nejranější odrůdy se slušnou odolností k mrazu. Napadá mne podle letošních zkušeností třeba Irinka, Beloje Čudo, Elegant sverchrannij... celý příspěvek >
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 10.4.2010
pro M.HRKAL uvažoval jsem tak, že bych měl vedle jezírka šachtu -tam vývod z dnove guly a skimeru, přes šoupata a odtud tlačil čerpadlem do venkovní filtrace-z tama samospádem do drenáže v jezírku.. V šachtě by bylo čerpadlo pro filtr -to by jelo... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 8.4.2010
pěkný video, opravdu jsem také myslel, že se to točí rychleji. chci se zeptat, co to máte nasunuto na středové trubce?jak to tam drží a plave na hladině?-to je sítované?
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 3.4.2010
Pro M.Hrkal 1/mám tedy takovou představu, že by byla šachta vedle jezírka, tam čerpadlo cca 16000/hod, a to by tlačilo do filtrce-pokud použiji vaši BIOTEc 36 a odtud samospádem zpět do jezírka, je to možné?.. 2/proč mi tvrdí že ideál. TRIPOD s... celý příspěvek >
Jaké ryby? pstruh x siven x jesen x okoun x jeseter, 2.4.2010
děkuji.. právě také řeším výstavbu vč.filtrace a nabízejí mi použít filtraci TRIPOD s Vortexem -cena cca 120 tis. a velikost 2x2 m -prostě venkovní obr. bedna... je ten Biotec dostačující a ajk je veliký?.. já budu mít cca 95m3 jezero koupací
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika