Příspěvky uživatele - 178.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doma dělané filtrace, 24.1.2010
Proč myslíte, že hnaní vyfiltrované vody do drenážní hadice nebude fungovat?některé firmy to takle raalizují a zabezpečí okysličenou vodu pro růst rostlin..
Doma dělané filtrace, 23.1.2010
pro M.HRKAL kolik jako odborník jsi myslíte, že by měl být výkon těch dvou čerpadel? tu drenážní hadice uvažuji délky cca 40m jak to myslíte, že "čerpadlo nedokáže zajistit funkci skimeru a gulí?"
Doma dělané filtrace, 23.1.2010
není mi ale jasné, jak to čerpadélko roztočí to síto?to musí proudit na stěny?nebo jak a točí se to ve směru přítoku vody do vortexu, nebo proti?
Doma dělané filtrace, 23.1.2010
Ještě vstup by byl dvě guly -typ provzdušňované, a skimer profi od OASE v pobřežní zoně, vše svedené do jednoho potrubí pr.160 mm-zároveň vstup do Vortexu, je to tak možne?
Doma dělané filtrace, 23.1.2010
Jsem nachystaný na jarní výstavbu koup.jezírka teoreticky: objem ca 100m3,filtrace dělaná, Vortex-500lt.,gravitační filtr-4m3,vývod na dvě čerpadla cca po 8000lt./hod, jedno čerpadlo na kaskádu, druhé do drenážních hadic pr.5Omm, které budou v... celý příspěvek >
Talisman - jaký opylovač použít?, 14.1.2010
Podle mého názoru je kvetení hodně ovilvněno odrůdou, navíc réva kvete 14 dnů, takže by se potkat měly. Ale hlavně zatím nejsou zkušenosti nejen s Talismanem, ale ani s dalšími odrůdami s ženským typem květu a novými stolními odrůdami, po jednom roce... celý příspěvek >
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 13.1.2010
Jestli to nebude tím, že Vostorg u něj mi nepřipadá jako Vostorg, ale spíš jako Prim. Podobně jako Pamět Negrula mi nepřipomíná Pamět Negrula, ale Kodrjanku
Talisman - jaký opylovač použít?, 10.1.2010
Bohužel tato odrůda není u nás zatím natolik rozšířena, aby byly velké zkušenosti. U mne loni v druhém roce pěstování bylo v době jejího květu studené, deštivé a větrné počasí, takže jsem se o opylení obával. Ale výsledek předčil moje očekávání (byly... celý příspěvek >
Augustin (V 25 - 20), 10.1.2010
Díval jsem se do diskuse na vinograd.info, prý plodí bez problémů od druhého očka, takže řez na čípky by neměl mít velký vliv na výnos. Podle brožurky ruských šlechtitelů doporučují řez na 4-6 oček, což je jeden z nejkratčích řezů doporučovaných u... celý příspěvek >
Kapia, odrody a sposob pestovania, 3.1.2010
Jen si dovolím poopravit příspěvek pan Stanislawa, to co považuje za kapii kapie není, i když se to tak často mylně uvádí. Kapie jsou papriky jehlancovitého tvaru a mají pevnou stěnu, ale ne silnou. Jsou hlavně určeny na sterilaci, kdy jejich pevné... celý příspěvek >
Bezsemené odrůdy, 3.12.2009
Šance tuto odrůdu sehnat je malá, vyskytuje se velmi zřídka v Bulharsku a snad i na Slovensku. Snad časem. Ale protože je pozdní i na jižním Slovensku, mám velkou obavu, zda by jí skleník stačil. Mne osobně vůbec neláká pro svou pozdnost  ... celý příspěvek >
Bezsemené odrůdy, 2.12.2009
Po konzultaci s autorem atlasu bezsemenných odrůd musím opravit svoje předchozí příspěvky. Edro bez seme je sice synonymum pro Thomson Seedless neboli Sultaninu, ale současně se pod stejným názvem vyskytuje i bezsemenná odrůda s původem tak jako... celý příspěvek >
Bezsemené odrůdy, 1.12.2009
Také jsem se díval do seznamu registrovaných odrůd révy v Bulharsku, ale Edro bez seme tam není. Autorovi Atlasu bezsemených odrůd jsem napsal svou domněnku, samozřejmě jinak před jeho prací smekám, jenom víc tak kvalitních webů o révě. Bohužel... celý příspěvek >
Bezsemené odrůdy, 30.11.2009
Nesouhlasit můžete, ale jak mi vysvětlíte tento zápis v International Vitis Database, protože ten uvádí jako synonymum Sultaniny kromě spousty jiných Thompson Seedless a Edro bez seme. Původ u této odrůdy není znám. Bobule jsou udávány jako malé tj.... celý příspěvek >
Bezsemené odrůdy, 30.11.2009
Zkušenosti s uvedenými odrůdami nemám, ale Rusensko bezseme není synonymum pro Edro bez seme. Jsou to zcela odlišné odrůdy. Edro bez seme je synonymum pro odrůdu Sultanina nebo Thompson Seedless, což je jedna z nejrozšířenějších bezsemenných odrůd... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika