Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
odkopek ořešáku, 12.2.2008
Skuste přeseknout kořen a nechat jej nad zemí jestli obroste jinak jen roubováním na semenáč ořešáku který zasazen v květináči a umístěný ve skleníku skušený zahrádkář by Vám to narouboval.To vzdušné hřížení můžete také skusit snad se něco... celý příspěvek >
jakými rostlinami zpevnit svah, 6.2.2008
Třeba keře rakytníku se používají i u dálnic a ještě budete sklízet plody.
lesní jahody, 1.2.2008
Dostaly se mi na zahradu pravé lesní jahody stěhují se šlahouny sami mám je pod stromy za sezonu natrhám půl litru týdně ale ty voní nemusím je vysazovat množí se sami jen je musím omezovat v růstu po sklizni vytrhám odplozené a ty mladé na... celý příspěvek >
množení lísky, 28.1.2008
Líska jde roubovat na lísku Tureckou v různé velikosti kmene je to výhoda nepodrůstá jako pravokořená.
Topaz - zapěstování korunky, 28.1.2008
U rubínu je třeba při skrácení na určitý počet pupenů udělat nad pupeny srpovyté zářezy aby pupeny vyrašily a dali základ  budoucí koruně bez zářezů vyraší většinou jen první a druhý pupen a nic víc a tyto výhony rostou v ostrém úhlu a na základ... celý příspěvek >
Tulipány, 18.1.2008
Co takle udělat košík z pletiva s menšími oky a přes košík víčko také s pletiva a myši mají po chuti.
cibuloviny - a co po nich?, 18.1.2008
Když jsem byl na léčení v Marjánských Lázních měli zahradníci nasázené cibuloviny v koších z pletiva když odkvetli měli jiné koše s letničkami a tak to měnili košíky vkládali do velkých mís po kolonádě cibuloviny nechali zatáhnout někde venku.
tulipany, jejich rychlení, 18.1.2008
Cibulky je třeba vysadit do květináče nebo truhlíku a nechat zakořenit při níské teplotě jinak porostou nejdříve listy a pak malé květy. Cibule koření asi 6 neděl pak se postupně zvyšuje teplota a když se ukáže poupě dá se na světlo teplo nesmí... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - v katalogu Starkl, 18.1.2008
Také mě poslali katalog jsou tam barvy a seskupení květů a plodů upravené na počítači aby se lépe prodávali koupil jsem od nich před 10 nebo 15 lety švestku domácí když začla plodit měla šárku musel jsem ji spálit také Kanadskou borůvku Haidi také... celý příspěvek >
Tulipány, 16.1.2008
Na sázení je dobré dát cibulky do umělích košíčků pak máte cibulky pohromadě a snadno je vyndáte třeba hned po odkvětu v košíčku postupně zatáhnou a vyschnou.
Carovenik smrku, 14.1.2008
Oběvil jsem v okolí bydliště asi 10 stromů s čarověníky většinou borovice jeden smrk a olši skusím na jaře borovici a olši naroubovat, smrky z loňského roku jsou zatím v pořádku máteli někdo skušenosti s roubováním čarověníků podělte se s nimi jistě... celý příspěvek >
past na myš, 10.1.2008
Do umělé pasti se mi občas chytne rejsek ale asi proto že přes past přeleze nebo cítí krev z myší bývá chycen za bok ty umělé pasti jsou velmi citlivé na dotek snadno zaklapnou teť v zimě jsou tvrdé dají se seštelovat ale mohli by prasknout jednu mě... celý příspěvek >
pěstování révy ve skleníku, 4.1.2008
Svilušku si většinou zanesete s rostlinami které tam sázíte koupené od prodejců sazenice jsou pěstovány ve sklenících kde je celý rok teplo a tam se snadno množí je třeba ošetřit sazenice dříve než se přemnoží skleník když v zimě vymrzne určitě se... celý příspěvek >
jak se nejlépe zbavit pěťoura malokvětého?, 4.1.2008
Peťour nesmí vykvést pořád plečkovat chemie je zbytečně drahá a na semena nepůsobý jakmile je pozemek zamořený špatně se budete zbavovat. Peťour klíčí později než ostatní plevele a tak většinou unikne postřiku udržovat černý úhor a nechávat... celý příspěvek >
cibule tulipánů a narcisů zůstaly přes zimu ve sklepě, 4.1.2008
Vysadit je do děrovaných košíků zalít a nechat ve sklepě zakořenit při níské teplotě jako když chcete rychlit cibulovyny na vánoce a nebo na MDŽ a na jaře až rozmrzne vysadit celý košík na záhon snadno je pak najdete. Do jara musíte udržovat zeminu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika