Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tráva v kompostu - pořád se lepí, 26.10.2007
Mezi trávu je třeba promíchat také něco na provzdušnění štěpky a také zem a nebo už zralý kompost vytrhaný plevel se zemí ale bez semen když je sucho zalévat a za rok někdy ještě déle je kompost hotový po překátrování co zbyde nerozložený použijte do... celý příspěvek >
Jak pestovat pokojovy bananovnik a co chce, 26.10.2007
Banánovník je bylina má v zemi odenek když zaplodí rostlina odumře ale roste nový výhon z odenku a tak se obněňuje některý banán se nevejde do běžného bytu musíte pěstovat zakrslé druhy jinak mnoho zdaru s pěstováním.
Lípa - Kdy řezat?, 26.10.2007
Ty ovocné stomy by měli vydržet i větší nadmořké výšky tak to bude asi pěstováním skuste chránit kmen proti oslunění hlavně v zimě jindy se kmen natíral vápnem až do koruny stromu aby zimní slunce nezahřívalo tmavou kůru stromu přes den se ohřeje a v... celý příspěvek >
zelený povlak na stromech, 25.10.2007
Tyto povlaky lze odstranit jen chemycky a to zelenou skalycí nebo modrou ale ta spálí i trávu pod stromem jedině by se muselo stříkat v zimě když je sních dříve se stříkalo Arbololem a Nitrosanem na přezimující škůdce a ničily se i mechy a lišejníky... celý příspěvek >
Hortenzie velkolistá (macrophylla) - pěstovat na záhoně nebo v květináči?, 22.10.2007
Většinou se zasype listím a ohraničí pletivem a chvojim aby listí neodfouklo když je hodně sněhu vydrží i silné mrazi na jaře odkrýt až nebudou sylné mrazi měla by přežít.
Lze přesadit zhruba 2metrovou magnolii?, 22.10.2007
Větší keře nebo stromy by se měli přesazovat na etapy ,jeden rok obrýt asi tak půl metru od rostliny nebo ještě dál do vyryté díry vysypat lepší zem nebo rašelinu a nechat rok prokořenit a pak další rok obrýt o kousek dál a vyzvednout celý bal aby... celý příspěvek >
Proč je nutná výsadba ovocných stromků po roubovací?, 22.10.2007
Při výsadbě musí být místo roubování nad zemí jinak začne odrůda kořenit a potlačí se vliv podnože na růst odrůdy když máte naroubovánou odrůdu na slabě rostoucí podnoži zakořeněním odrůdy by se zakrslost zrušila a strom by rostl bujně ale než by... celý příspěvek >
černání ořechů, 19.10.2007
Ořechy je třeba stříkat proti houbovým chorobám jsou asi dvě nebo tři závažné postřik se dělá na jaře návod na obale postřiku nevým který je v prodeji zeptejte se odborníků asi kuprikol. Je problém postříkat velký strom jedině benzínovým rosičem ten... celý příspěvek >
Extrémně hořké jádra, 19.10.2007
Je divné že jsou tak hořké asi špatně sušené nebo žluklé nebo napadené chorobou přeroubyt vám asi nepůjdou tak velké stromy se neroubují uvydíte příští rok.
Uprava lískovych ořechu, 19.10.2007
Líska plodí na nejslabších větvyčkách tak že může plodit i po seříznutí na bočních větvých když chcete mýt niší keře můžete skrátit mladé výhony tak aby se rozvětvyli níže u země pak tolik nepřerostou museli by se skracovat pravydelně jako třeba... celý příspěvek >
vlašské ořechy, 19.10.2007
Aby ořechy dobře vypadali tak se bělili peroxidem vodíku apak dobře vysušili nesmí se dostat voda do skořápek aby neplesnivě li jinak nevým jak jinak se zbavyt plísně jedině ještě slabý hypermanganový roztok.
Pěstování révy v nádobě, 19.10.2007
Když je malá nádoba je nebezpečí že vymrzne viná réva chtělo by nějak zabalit kořenový bal aby nepromrz a réva nepřišla pryč. Když nemrzne tak zalít.
Hořká pihovatost a červivost u Goldstar jabloně, 19.10.2007
Vloni jsem takle stříkal jabloně asi 8x za sezonu s připravkem Vuxal a přidával jsem postřik na obaleče jablka byli zdravé jen někdy měli zahojené jizvy po nakousání a byla velká úroda protože byl malí propad musel jsem protrhávat a ještě jich bylo... celý příspěvek >
Poraďte ovocnou školku v jihozápadních Čechách, 17.10.2007
Já jsem tam byl 10.10. hned jak měli prodávat jabloně a měli tam výber dost velký ale mají hodně nasmlouváno připravovali tam stromky na odeslání celé baly naležato složených stromků sloupových jen pár uložených v prodejně. 
špatná jablka - plesnivá jádra, 14.10.2007
Mám také odrůdu Florina tato porucha se uní oběvuje když jsou nadměrně veliká jablka když jsou menší najde se jen některé jinak je trvanlivé jen někdy trochu vadne a neni tak šťavnaté letos jsem je měl ještě v květnu z loňské sklizně mám je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika