Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Yuka - usychá mi, 3.1.2008
Podle příznaků by to mohlo býti spíše padlí je to jako posypané moukou ze suchého vzduchu se to může projevit jako na ovocných stromech na Slovensku tomu říkají moučnatka podle příznaků postřik na padlí trpí tím i růže a jiné rostliny.
Řezání třešně?, 3.1.2008
Je možné to vyskoušet někde v přirodě když snih nebo námraza rozčísne větve stromu tak se lépe hojí než když je špatně řezaná pilkou a nezačistěná nožem vypadá to někdy děsivě ale příroda si umí poradit lepší než my dělá to delší dobu my se jen učíme... celý příspěvek >
Výchovný řez vysokokmenů, 3.1.2008
Můj švagr má také zahradu v podobném svahu už má od toho poničené koleno a sestra i kyčel já jim říkám s nadsáskou že by potřebovali jednu nohu kratší aby mohli chodit kolem dokola kopce po vrstevnici. Vyrobil jsem pro sebe když řežu jejich stromy... celý příspěvek >
Zachraňte Klívii, 19.12.2007
Nechal by jsem to až na jaro rozdělit na jednotlivé trsy nechat jen ty zdravé přesadit do nového supstrátu a některé špatné listy odstřihnout narostou nové. Byla zřejmě někde na prudkém slunci nebo u topení že má ty listy postranách připálený ty... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 19.12.2007
Na množení jehličnanů druhu borovice, jedle, smrk, modřín se množí většinou semenem některé kultiváry roubováním řískováním jen ve specializovanémé množárně nebo meristény to je v laboratoři v baňkách. U jedle se semena sklízí ještě na podzim jinak... celý příspěvek >
Modřín opadavý, 19.12.2007
Semena která nejsou klíčivá jsou lechká skuste nasypat do vody která plavou jsou prázdná plná klesají kednu.
Ochrana proti krádeži vánočních stromků?, 19.12.2007
Když už vám stromek uříznou tak už je stejně pozdě šlo by postříkat nějakou kejdou ta smrdí už venku v porostu a tak už ho těžko uřežou a stromu by to nemělo vadit časem to oprší a pohnojí taková kejda od prasat ta smrdí na sto honů. Kdysi používali... celý příspěvek >
Zimní postřik, okousané stromky, 18.12.2007
Premostění jde lépe provádět až na jaře jen okousané místo zamažte balzámem a omotejte páskou igelitu nebo staré duše z kola, aby rána nevysychala na jaře uvydíte v jakém stavu rána bude když není okousané místo kolem celého kmenu většinou se... celý příspěvek >
Broskvoň do vyšší nadmořské výšky, 18.12.2007
Přečetl jsem si v zahrádkáři váš názoz pane Vysloužil a myslím si že za snahou pěstovat broskvoně z pecek je spíše sklamání pěstitelů ve vyších nadmořských výškách z kupovaných stromků, které většinou přijdou po několika letech k záhubě někdy... celý příspěvek >
jak poznám šárku, 18.12.2007
Určitě nejsou jedovaté jen je menší obsach cukrů a když jsou hodně napadené mají krvavé skvrny a celkově nevzhledné předčasně opadávají.
škůdce ibišku, 6.12.2007
Podle příznaků jsou to Třásněnky které škodí i na gladiolech a jiných květinách tak skuste nějaký postřik na savé žravé škůdce musí se po 14 dnech opakovat aby zasáhli i nové vylíhlé z vajíček, které jsou na spodu listů.
rezistentní odrůdy, 5.12.2007
Odrůdu Sirius nabýzela firma Fytos Plzeň a ještě více jiných rezistentů skuste si najít na internetu.
rezistentní odrůdy, 30.11.2007
Chtěl by sem vědět zdali nejsou rezistentní odrůdy také genově modifikované když na jejich vznik byla použita planá jabloň s genem odolným proti strupovytosti některé staré odrůdy měli také v genech odolnost jen nebyli tak chutné jako dnešní jestli... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 29.11.2007
Já jsem sebral semena v únoru v parku a byli klíčivá mráz jim neublížil kdyby to byli poupata skuste je zozloupnout a uvydíte podle obsahu jestli je to semeník nebo poupě.
Venkovní ibišek, 27.11.2007
Po odkvětu se vytváří semena která jsou v semeníku podobnému poupěti když je necháte dozrát semena většinou klící můžete vypěstovat nové sazenice.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika