Lilkoviště



mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 32.26 (?)
19.7.2011 18:31

to je ale sortiment! Jaka odruda Mirku je u vas nejlepsi? Docela by me to zajimalo..jinak ta zihana-tu nedavno mel v letaku Globus, ze ji prodava... me zatim zklamava zeleny thajsky lilek, roste nejak podivne, takze vloni to nebyla nahoda, ze za nic nestal, naopak jsem prijemne prekvapen bilym lilkem Snowy, je velmi rany a navic nechutnal msicim ani sviluskam, ty se vrhly zjara ve skleniku zasadne na ty fialove

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 32.26 (?), 18.7.2011 20:38, zobrazeno: 287682x

Aby bylo jedno téma pro lilky - jako u melounů, zakladam toto tema pro lilky, jiste si to plne zaslouzi!

Sklízí se jak z venku tak ze skleniku, bily mel 183g a fialovy 332g

Jinak, klidne se pochlubte jak vam rostou! Hlavne Mirek - necht vim, ze ma mnoho novych odrud, že? :)


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Zelenáč Kenny - (29) - 141.110 (?), 19.7.2011 13:02
No ja mám jenu rastlinu kupovanú na tržnici, takže neviem odrodu, však keďže bola v kvetináči, narástla malá a už mala kvety, do výšky už potom nerástla, však je na nej jeden plod, ktorý zo začiatku rástol rýchlo, teraz už dosť pomaly. Priložil som aj fotky s dátumom. Na jednom kvete sa však objavili malé tŕne úplne drobné, neviem čím to je (nevie niekdo z vás?). Novšiu fotku priložím v najbližších dňoch. A ešte, ako dlho približne trvá kým plod dozrie od odkvetu a ako to spoznám? Ďakujem za radu.
Toto je rastlinka, má len jeden plod
Toto je rastlinka, má len jeden plod
Plod
Plod
Malé tŕniky
Malé tŕniky
Plod
Plod
Ďalšie kvety sa objavili až po odkvitnutí prvého kvietku, z ktorého je plod
Ďalšie kvety sa objavili až po odkvitnutí prvého kvietku, z ktorého je plod
Plod
Plod
Plod
Plod
Plod
Plod
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jacktenrek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (452) - 218.17 (?), 19.7.2011 14:46
No já mel včera už prvni vlastní kousek a odruda česky ranny ;)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 19.7.2011 17:23

Požadavek vyslyšen, přidávám fotky ze skleníku, ve foliáku jsem nechal jen jednu nejméně poškozenou rostlinu a venku mám dva kousky z nichž jeden již plodí. Ještě mám jednu odrůdu ve skleníku ale té se do plození moc nechce.

Begemot F1
Begemot F1






Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Zelenáč Kenny - (29) - 133.196 (?), 19.7.2011 20:51
K tomu Fioletovoe čudo F1 - podľa mňa je to buď tak, že tak budú vyzerať až keď dozrejú, alebo bolo popletené semeno pri balení, alebo je to nejaká iná chyba...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 226.209 (?), 19.7.2011 18:00

během pár dní sem hodím své "miláčky" ve skleníku se skoro nedá chodit, je to nádhera, na některých rostlinách i 10 krásných plodů!!!

nebyl jsem ve skleníku 3 dny a dneska jsem měl sakra honičku, z ničeho nic svilušky, úplná invaze! takže okamžitě postřik, mělo by to být ok! člověk v sezóně opravdu skoro nemůže ani na den vynechat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 32.26 (?), 19.7.2011 18:31

to je ale sortiment! Jaka odruda Mirku je u vas nejlepsi? Docela by me to zajimalo..jinak ta zihana-tu nedavno mel v letaku Globus, ze ji prodava... me zatim zklamava zeleny thajsky lilek, roste nejak podivne, takze vloni to nebyla nahoda, ze za nic nestal, naopak jsem prijemne prekvapen bilym lilkem Snowy, je velmi rany a navic nechutnal msicim ani sviluskam, ty se vrhly zjara ve skleniku zasadne na ty fialove

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jacktenrek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (452) - 121.151 (?), 19.7.2011 19:44
Chalani zkus te to venku a pochlubte se venkovníma ;) sklenik je hezka vec, ale neni nad sluničko..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 226.209 (?), 19.7.2011 20:07

skleník je nejen hezká věc, ale v nkěterých oblastech pro pěstování lilku dokonce i věc nezbytná... netřeba nás za vlastnictví skleníku hanit :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 32.26 (?), 19.7.2011 20:51

mimochodem ty bile co jsem dal sem nahore (foto) tak bile jsou ze skleniku, ten fialovy je vsak z venku..! ale nepsal jsem to tam, to jen kdyz ted prislo na lamani chleba.)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika