Příspěvky uživatele - 226.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 29.7.2011
mám stejný problém, plody to zdá se zatím nedecimuje, ale je to asi jen otázka času, listy nevypadají moc zdravě... ty potvůrky jsou strašně maličkaté a tvoří se tam lehoučké pavučinky, napadlo to i okurky stříkal jsem teď naposledy Omite, tak snad... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 21.7.2011
já raději ani nekonstatuji a místo toho míchám Ridomil Gold a čekám, až přestane pršet... tohle "plísňové" počasí by taky mohlo zkazit to, na co se nejvíce těším... na úrodu rajčat...
Lilkoviště, 21.7.2011
myslím, že ten "hrnec" nemá dno a je to kvůli zalévání, aby se voda vsakovala přímo ke kořenům a nerozlévala se do okolní půdy, výrazně to zjednodušší, zefektivní a zrychlí zalévání
Lilkoviště, 19.7.2011
skleník je nejen hezká věc, ale v nkěterých oblastech pro pěstování lilku dokonce i věc nezbytná... netřeba nás za vlastnictví skleníku hanit :)
Lilkoviště, 19.7.2011
během pár dní sem hodím své "miláčky" ve skleníku se skoro nedá chodit, je to nádhera, na některých rostlinách i 10 krásných plodů!!! nebyl jsem ve skleníku 3 dny a dneska jsem měl sakra honičku, z ničeho nic svilušky, úplná invaze! takže... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika