Příspěvky uživatele - Zelenáč Kenny

Chilli papričky - pěstování v květníku - klíčení semen, 24.8.2015
Z obrázku neviem vyčítať, čo sa s tými semienkami vlastne deje. Nebol by nejaký podrobnejší popis tej "extrakcie"?
Melounoviště 2012, 12.5.2012
Dobrý ďeň, tak ja som minulý rok skúšal pestovať Atlas, rastlina nebola veľká, ale to bude tým, že bola vo vreci (nie priam moc veľkom), ničmenej, plod sa spravil, bol veľkosti peste, tvarom ako tie mexické hrkátka. Ale nanešťastie dozrieť nestihol... celý příspěvek >
Lilkoviště, 30.8.2011
Tak rastlina, z ktorej som mal prvý plod (bola z tržnice), znova začala rásť a už sa na nej objavuje ďalší kvietok. Z rastlín zo semienka mi jedna v sklenníku tiež začína kvitnúť. 2 čo sú von vo vreci sú asi najkrajšie zo všetkých, kvietky sa na nich... celý příspěvek >
Lilkoviště, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Tak vcera som obral prvy a asi aj posledny plod, odroda neznama. Vek plodu 1 mesiac a 1-2 tyzdne, zrely nevyzeral byt, bol vsak uz zrely a semienka mal tiez zrele. Plod mal 70g :D. Bol vsak dobry, spravil som ho v cesticku ako rezen. Rastlinu mi... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 29.7.2011 Obsahuje fotku
Prosím Vás, neviete niekdo čo za odroda melóna vodového to môže byť? (Našiel som z nej aj šupku, je na obrázku) Pôvod údajne z Maďarska, tvar ako vajce, šupka už na pohľad iná ako na bežnom plode (a tiež tenučká, asi len 3 milimetre). Škrvny na šupke... celý příspěvek >
Lilkoviště, 19.7.2011
K tomu Fioletovoe čudo F1 - podľa mňa je to buď tak, že tak budú vyzerať až keď dozrejú, alebo bolo popletené semeno pri balení, alebo je to nejaká iná chyba...
Lilkoviště, 19.7.2011 Obsahuje fotku
No ja mám jenu rastlinu kupovanú na tržnici, takže neviem odrodu, však keďže bola v kvetináči, narástla malá a už mala kvety, do výšky už potom nerástla, však je na nej jeden plod, ktorý zo začiatku rástol rýchlo, teraz už dosť pomaly. Priložil som... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 18.7.2011
Veľmi krásny plod, drobný, ale o to vhodnejší do horších podmienok. To, že spadol, bolo z časti dobré, inak by vám mohol prezreť kým by ste ho odtrhli (teda ak ste to nemali v pláne akurát na ten deň, v tom prípade je to smola...). Inak sa vám ale... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 2.7.2011
No každý by radšej v kuse polieval ako mal v tomto počasí dúfať, že pršať prestane... teda aspoň ja, určite by som ich s radosťou polieval, ale v tomto počasí treba len odvodňovať!!! Ale tento rok mi nič nenarastie, (kôli počasiu...) pravdaže nikdy... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 28.6.2011
Ja sosobne by som tú ranu dal za vinu slimákom, no či to tak je neviem.
Lilek ve skleníku, 25.6.2011
No to isté sa nám každý rok podarí s paradajkami. Vždy vyrastú vtedy keď je to najvhodnejšie a tak sú aj najkrajšie. Inak ten podlhovastý baklažán znie veľmi zaujímavo, mohli by ste pridať fotku? Kdo vie, či by z neho mohlo byť jedlo, hádam tak... celý příspěvek >
Lilek ve skleníku, 22.6.2011 Obsahuje fotku
Ja o pestovaní moc neviem, ale mozem pridat skusenost. Semienka som zohnal až v máji a to už je neskoro (aka je to odroda neviem(obrazok)), zohnal som si teda už hotovu rastlinku. Tá už mala nieco ako malinky puk kvetu, mal len par milimetrrov, ani... celý příspěvek >
Co potřebuje kokos?, 6.6.2011
Hmmm, tá perla je zaujímavá. A zaujímavá je aj tá malá odroda, veru si musím niaku zohnat. Mozno by stacilo tú raslinku pestovať tak, aby bola malá a niak hu prinútiť, aby plodila... To ale asi neni možné... Škoda, ale ak zoženiem malú odrodu, bude... celý příspěvek >
Ananas, 6.6.2011
Dakujem za radu, to z tym casom je mi dost jasne ked to musi dohnat to, co ruzica uz ma. Ale to, ze aj zo seminok sa da je fajn, pretoze ako vidno na fotke, su velmi pekne. A pokial sa ruzica neprijme (tato asi prijme pretoze korienky yuz mala) tak... celý příspěvek >
Co potřebuje kokos?, 6.6.2011
Dakujem velmui pekne, veru to skusim hned, ako zozeniem kokos :) A niekde som videl, ze ked je kokos v stadiu klicenia, mlieko vo vnutri sa zmeni na akusi "vatu" a vraj je to velmi lahodne, to by som skusil tiez. A inak je mozne vypestovat kokos v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika