Příspěvky uživatele - jacktenrek

Co to je za rostlinu?, 3.11.2012
a nebo canabis indicum :D asi si s nás děla legraci
Švestky v sezóně 2012, 29.10.2012
Tophit - chutově vynikající, sladká, plody velké až obří..celkem spokojenost Stenley - sice jen pár plodů - je mladá, ale plody velké, štavnatější jak u Tophit, přesládlé celkový pocit positivní. 
Krmná řepa - selektivni herbicid, 19.5.2012
zdravím, jaky použít selektivni herbicid do řepy krmné především rdesna, pýr, lebeda? poradí nekdo? Ale ne prosím typu - máte motyku či kultivátor ;) Děkuji
Zákrsek, 14.12.2011
tipuji tak 241 ;)
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 7.12.2011 Obsahuje fotku
tak nedávejte přímo kůl ke stromku, ale bud obr č1 či obr č2
Termín výsadby česneku, 7.12.2011
pozoruji a čekam samozřejmě pokud se před vanocema oteplí na 10 stupnu tak to neovlivnim, ale určitě bych to nesadil v říjnu...
Termín výsadby česneku, 7.12.2011
K tomu hnojení bych to až tak nehrotil. Já dávam 2-3 krát za vegetaci Cererit a jednou to proliji zkvašenyma kuřincema a bohatě to stačí K terminu výsadby - čím později tím lépe.. určitě bych to nedaval nekdy v říjnu, ale obecně bych řekl čím vyšší... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 6.12.2011
no u te moruše - je to obr strom když se podaří vetší jak ořech a rozložitý - nemate jich tam moc? ikdyž te velikosti se asi možná nedožijete..
Termín výsadby česneku, 6.12.2011
idealni teplotu bych videl kolm 2-3 stupnu a nasledné snižování a termin klidně i ted pokud neni zamrzle...
Veecot (*Vineland, Ontário), 2.12.2011
Martine přesně tak to mam i já... obsypana, opýlena protože mam kousek od nich včely a pote pokud to neopadne mrazem shodi to sama..otazka zda ji něco nechybí čím by se podpořilo to aby tak neopadávala...
Termín výsadby česneku, 2.12.2011
fusariu se daří nad 8 °C tedy čím pozdeji se sází tím lépe nejlepe zasadit a zamrznout..
Veecot (*Vineland, Ontário), 2.12.2011
mám 3 stromky vždy obalene květy, ale přijde mrazík a skoro vše je dole... ale chutově dobrá, náchylnější na strupovitost..
Termín výsadby česneku, 2.12.2011
přesně tak ja sice nasadil minulou nedeli, ale mohl jsem ještě počkat 14 dní.. ted se oteplilo krapet tak snad to nebude na škodu..ale je sucho což je zase plus..
Co je to za bonsai?, 27.11.2011
řek bych, že to bude fikus retusa ;)
Topení při uzení, 27.11.2011
nevim zda si vybereš co človek to jiny nazor a každemu to chutná zajimave at udíš tak či onak je to vždy poživatelne :) ale zasadne bych udil prvni pomalu a pak nadodelani vyšší teplotu..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika