Lilkoviště



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?) 
3.6.2012 17:49

Je to v pytli, v PC seznam nemám, doufám že ten list papíru kde jsem to měl napsáno ještě na zahradě existuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 4.6.2012 19:53

Papír jsem našel takže: Bílá Noc, Makedonec, Sofja, Pelikan, Černý Krasavec, Polosatyj Rejs,  Fialové Čudo,  Sireněvyj, Slivka, Ping Pong. Snímky jsou ze dneška.




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 4.6.2012 21:05

moc pekne sazenice! mam sice take pekne, ale kdyz clovek zaleva furt tvrdou vodou a prakticky neprsi tak ty prirustky jsou minimální, jinak jake odrudy se u vas neosvedcily?-myslim tim hl.ty co jsou objednane z onoho litevskeho či lotysskeho webu..díky!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 4.6.2012 21:14

Neosvědčily se nedá říci, letos jsem vyséval jen rané, max polorané.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 4.6.2012 21:24

Jsem hodne zvedav na odrudu Karlson-prave z toho webu, jinak vetsina je Giotto, ktere v min.letech prevalcovali ostatni odrudy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 5.6.2012 20:39

letos "jen" 4 odrůdy, zatím to jde pomalu





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 5.6.2012 20:47

super Honzo, jaké to tedy jsou odrůdy? Proč tam máte tu školkař.textílii a ne netkanou? Já s ní mám horší zkušenosti - prolézá tráva a páře se.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 5.6.2012 20:57

Bambino Eggplants, Ichiban Improved F1, Madonna F1, Faselis F1

ty poslední dva jsou robované; jinak ten Ichiban mám letos poprvé, je to na doporučení, snáší velice dobře i chladnější klima a kvalita plodů je prý bezkonkurenční!

loni jsem měl Dusky a Money Maker, ten Ichiban je prý strčí do kapsy, tak uvidíme!

ad textilie: po zkušenostech používám jen tuhle tkanou, je daleko pevnější, mohu po ní denně chodit a nemusím se bát protržení atd...; u nás na záhonech máme jako plevel bršlici a svlačec, ty se skrz naštěstí nedostanou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 5.6.2012 21:02

znám jen Madonnu-nebyla kdysi špatná, ale dle mě byla překonána, tamty odrůdy co jste měl nejsou F1 takže se není čemu divit, že trochu propadly, i když některé odrůdy ač nejsou F1 tak jsou dobré

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 5.6.2012 21:10

MoneyMaker i Dusky jsem měl jako F1 hybridy

nepropadly, byl jsem spokojený, fotky jsem tady i z loňska dával, nicméně mi byl doporučen jako lepší ten Ichiban a tak jsem do něj letos šel

uvidíme jak to dopadne wink

víte co je ale legrační? okurky můžete rozdat komukoliv ze sousedů, každý je rád, ale lilek??? já jsem musel všechny nejprve NAUČIT, že se to jí a jak se to dělá laugh občas to někdo znal jako ta "divná zelenina na studeno" na dovolené v Turecku laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika